Dom » Wnętrza

Classen poleca panele podłogowe Premium 4V do domu i pubu

Classen poleca panele podłogowe Premium 4V do domu i pubu
Zobacz więcej zdjęć »
Stylizowana na starszą, nieco zdarta, szarzejąca czy ciemna, w intensywnym brązie i z wyraźnie widocznymi słojami? Jaką podłogę wybrać aranżując wnętrze pomieszczenia, któremu chcemy nadać charakter ulubionego miejsca spotkań ze znajomymi?

Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, poleca dekory z kolekcji paneli podłogowych Premium 4V, które wytrzymają nawet najcieńszy damski obcas i niechcący wylany trunek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dziś dużą wagę przywiązuje się do aranżacji wnętrz nie tylko domów i mieszkań, ale też miejsc takich, jak puby i restauracje. Ważny jest każdy najmniejszy nawet szczegół, bo to od stworzonego klimatu w dużej mierze zależy powodzenie lokalu. Niejednokrotnie zdarza się, że klubowy charakter chcemy również nadać naszym mieszkaniom i miejscom, w których spotykamy się na imprezach.

- Ze względu na wytrzymałość i odporność na ścieranie, ale także na wyjątkowy design, do pubów, restauracji i mocno eksploatowanych pomieszczeń w domach i mieszkaniach polecamy panele z kolekcji Premium 4V - mówi Anna Grobelkiewicz, specjalista ds. marketingu i reklamy, Classen Floor - Te panele wytrzymają każdą, nawet najbardziej szaloną domówkę.

Kolekcja paneli podłogowych Premium 4V składa się z dziewięciu dekorów. Cztery z nich: Fresco, Klon Kontor, Dąb Century, Dąb pirenejski to propozycje skierowane nie tylko do właścicieli domów i mieszkań, lecz idealne także do pubów i kawiarni. Deski w dekorze Fresco stylizowane są na wiekowe, drewniane, może nawet nieco zużyte belki. Klon Kontor to z kolei intensywny, ciemny brąz, którego głębię wydobędzie się w lekko przygaszonym świetle. Dwa pozostałe dekory: Dąb pirenejski i Century polecane są do jasnych wnętrz, ponieważ optycznie powiększają przestrzeń.

Krawędzie każdej z desek z kolekcji Premium 4V zostały estetycznie wykończone tzw. V-fugą, co jeszcze mocniej wzmacnia efekt naturalnego drewna.

- W lokalach gastronomicznych i w kuchniach na podłodze zwykle znajdują się płytki. Wynika to często z braku świadomości, że panele mogą stanowić tak samo dobre rozwiązanie. Polecamy kolekcje Premium 4V, gdyż bez straty na jakości, przeciwnie - bazując na najwyższej, możemy we wnętrzu stworzyć ciepły i klimatyczny wystrój. Nie podamy receptury na najbardziej smaczne danie czy drinka, ale możemy podać przepis na niebanalne wnętrze z oryginalną podłogą i tym samym wyjątkowym klimatem - mówi Anna Grobelkiewicz.

Panele o grubości 8 mm charakteryzuje wysoka klasa ścieralności (AC4) i użyteczności (32). Ich krawędzie pokryte są specjalną warstwą Isowaxx, która zabezpiecza podłogę przed wnikaniem wilgoci. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i wyjątkowo estetyczne. Dodatkowo zastosowany tu zamek Megaloc, ze względu na sposób łączenia desek, pozwala na szybki i łatwy montaż, a także późniejszy demontaż paneli.

Nowoczesne panele podłogowe Premium 4V dostępne są m.in. w RuckZuck, firmowej sieci salonów Classen.

Sugerowana cena paneli podłogowych z kolekcji Premium 4V: 64,90 zł/mkw.

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »