Firma » Biznes

Click e pass – nowość w ofercie Sodexo

Click e pass – nowość w ofercie Sodexo
Zobacz więcej zdjęć »
Sodexo Benefits and Rewards Services, światowy lider i ekspert w zakresie skutecznych rozwiązań motywacyjnych, podążając za rozwojem technologii i odpowiadając na potrzeby klientów, poszerzył ofertę narzędzi do budowania lojalności w działalności biznesowej o Click e pass - uniwersalny e-voucher.

Nowy produkt sprawdzi się zarówno jako idealny prezent biznesowy, nagroda w programach wsparcia sprzedaży, wyróżnienie podczas jubileuszy oraz efektywne narzędzie budowania motywacji pracowników. 

 

Każdy lubi mieć wybór, dlatego w programach lojalnościowych i motywacyjnych dużą popularnością cieszą się nagrody uniwersalne, które umożliwiają samodzielny dobór finalnego prezentu, takie jak: karty przedpłacone, bony premiowe lub szeroki katalog upominków. Jednak wolność wyboru to tylko połowa sukcesu. W czasach powszechnego dostępu do Internetu uczestnicy akcji wsparcia sprzedaży oczekują od jej twórców wykorzystania nowoczesnych narzędzi, które pozwolą im na przeglądanie i zamawianie nagród w dowolnym momencie oraz kontrolowanie własnego konta. Stąd też tak duża popularność katalogów gratyfikacji dostępnych w wersji on-line. Sodexo Benefits and Rewards Services, świadomy potrzeb swoich klientów, wprowadził do oferty nowość – uniwersalny e-voucher Click e pass, dzięki któremu jego posiadacz może wybrać nagrodę z szerokiego katalogu nagród dostępnego online w dogodnym dla siebie momencie.

 

Elegancja i dyskrecja

 

Wybór prezentu biznesowego to trudne zadanie – upominek nie powinien być ani zbyt osobisty, ani zbyt oficjalny. Ponadto w relacjach biznesowych niestosowne jest podawanie wartości podarunków. Nowy e-voucher Click e pass jest doskonałym kompromisem – dyskretny i elegancko opakowany nie wywoła w osobie obdarowanej poczucia dyskomfortu czy zakłopotania.

 

Elektroniczny voucher Click e pass dostępny jest w trzech wersjach cenowych: 100 zł, 200 zł lub 300 zł brutto. Każdy z nich posiada swój unikalny kod, który po zalogowaniu się na dedykowanej stronie umożliwia wybór nagrody z rozbudowanego katalogu nagród. Wśród propozycji znajdują się produkty znanych i cenionych marek, pogrupowane w 13 kategorii m.in: produkty RTV, komputery i multimedia, dla dziecka czy zdrowie i uroda itd.

 

Click e pass to produkt, którego bardzo brakowało na rynku. Wierzymy, że prostota tego rozwiązania oraz jego oryginalność przypadną do gustu zarówno obdarowującym, jak i obdarowywanym. Wybierającym Click e pass, Sodexo gwarantuje pełną logistykę nagród oraz możliwość elastycznego zarządzania budżetem. Natomiast posiadacz e-vouchera zyskuje swobodę wyboru i dostęp do szerokiego katalogu ekskluzywnych prezentów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – powiedziała Małgorzata Roszak-Sygocka, Product Manager segmentu Lojalność i Motywacja w Biznesie w firmie Sodexo

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »