Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Co kupić na prezent urodzinowy?

Nasz przyjaciel wysłał nam wiadomość z zaproszeniem na urodziny jego dziecka, my kompletnie o tym zapomnieliśmy, a urodziny już jutro!

 Bez prezentu raczej nie wypada się pokazać, ponieważ popełnimy przysłowiową „gafę”. Wyjściem z takiej sytuacji może być podarowanie pieniędzy, jednakże w przypadku małego dziecka nie jest to trafne rozwiązanie. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Zapraszamy do lektury!

Małe dzieci uwielbiają bawić się klockami oraz spędzać czas na graniu w gry komputerowe, zatem pomysł na prezent już mamy. W przypadku małych budowniczych dobrym rozwiązaniem jest zestaw klocków Lego, dostępnych niemalże w każdym supermarkecie. Wybór klocków jest na tyle duży, że z pewnością znajdziemy coś dla każdego brzdąca. Mały solenizant marzy o byciu policjantem w przyszłości? Nie ma problemu, podarujmy dzieciakowi model wozu policyjnego, a możemy być pewni, że nuda już nie zagości podczas pochmurnych dni.

A co z dziewczynkami? Na rynku oczywiście dostępne są zestawy dla dziewczynek zawierające baśniowe budowle i zamki księżniczek. Klocki są idealnym rozwiązaniem, ponieważ wzbudzają kreatywność i stanowią źródło dobrej zabawy. Ponadto każda dziewczynka, niezależnie od wieku, z pewnością ucieszy się na widok lalki Barbie.

Dla starszych dzieci polecamy zakup gier video. Solenizant z pewnością doceni prezent

w postaci ulubionej gry. A najlepiej, jeśli będzie to długo wyczekiwana, kolejna część danej gry. Oczywiście warto podarować grę w wersji „kolekcjonerskiej”, wzbogaconej o dodatkowe materiały, bonusowe płyty CD, np. z muzyką lub filmami, a nawet starannie wykonanymi figurkami ulubionego bohatera.

Warto więc rozpatrzyć kupno gry lub zestawu klocków. Prezenty te są sprawdzone, a ich dostępność jest bardzo duża.  Jeśli sięgniemy po jeden z wymienionych prezentów, z pewnością sprawimy dziecku radość. Zobacz więcej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fanio70

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »