Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Co kupić na z okazji ślubu?

Małżeństwo to z pewnością jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmuje dwoje kochających się ludzi. Po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”, młodzi zostają połączeni węzłem małżeńskim do końca życia.

Oczywiście po odbytej ceremonii ślubnej czas na huczne wesele trwające do białego rana oraz górę wspaniałych prezentów!

No właśnie, prezenty… Dla niejednego gościa jest to kłopot i źródło wielu rozterek. Co podarować młodej parze, aby prezent był praktyczny lub co najważniejsze trafiony? Możliwości mamy naprawdę wiele – sprzęt RTV/AGD, zestawy sztućców, zastawa stołowa lub wspaniały album.  Jeśli nie czujemy się na siłach, a nowe technologie są nam nieznane, warto sięgnąć po bardziej tradycyjne upominki.

Ramka na zdjęcia – brzmi banalnie, owszem, jednakże pamiętajmy, że na rynku możemy znaleźć wiele wspaniałych ramek, częstokroć bogato zdobionych i przypominających tym samym zabytkowe przedmioty znane nam ze średniowiecznych zamków. Dzięki takiemu podarunkowi ślubna fotografia nabędzie nowego wymiaru.

Kolejną możliwością są różnorodne szkatułki, wykonane ze starannie rzeźbionego drewna, wyłożone delikatnym materiałem. Wieko bardzo często wzbogacane jest o motywy związane ze ślubem, np. obrączki. Droższe szkatułki zawierają w sobie złote lub srebrne wykończenia.

Ciekawym podarunkiem są również ręcznie robione kieliszki ze szkła ozdobnego. Na rynku można znaleźć wiele firm zajmujących się produkcją zastaw stołowych na specjalne okazje. Pięknie zdobiony zestaw kieliszków z pewnością przyda się na rocznicę ślubu lub inne okazje! Oczywiście na rynku możemy znaleźć jeszcze wiele innych drobiazgów nadających się na prezent ślubny, jednakże wymienione powyżej propozycje stanowią sprawdzone rozwiązanie. Zobacz więcejRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fanio70

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »