Moda » Obuwie

Co łączy Christinę Aguilerę ze Złotymi Tarasami? Zamiłowanie do marki Skechers!

Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – tymi przymiotnikami najlepiej można scharakteryzować ofertę marki Skechers. Jej produkty adresowane są do osób, które wyrażają swój styl prostymi formami, a w modzie cenią przede wszystkim funkcjonalność i wygodę.

Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – tymi przymiotnikami najlepiej można scharakteryzować ofertę marki Skechers. Jej produkty adresowane są do osób, które wyrażają swój styl prostymi formami, a w modzie cenią przede wszystkim funkcjonalność i wygodę. Na koniec maja zaplanowano otwarcie salonu Skechers w Złotych Tarasach, który zlokalizowany będzie na poziomie drugim w strefie centrum handlowego skupiającej marki sportowe. W ofercie salonu znajdzie się obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Dzięki ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce oraz świetnej jakości buty z charakterystycznym logo z literą „S” chętnie noszą gwiazdy telewizji, muzyki, filmu oraz sportu. Do fanów tej marki zaliczyć można takie osobowości jak: Robert Downey Jr, Christina Aguilera, Britney Spears, Demi Lovato, Ringo Starr, Meghan Trainor, Sugar Ray Leonard oraz wielu innych.

Firma samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3 tysiące fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Obecnie, na markę Skechers, składa się 19 odrębnych linii produktowych - lifestylowych oraz sportowych.

Pierwszy salon firmowy Skechers otwarto w 1995 roku w sercu kalifornijskiego Manhattan Beach. Od tamtej pory marka rozpowszechniła się w ponad 120 krajach, w których funkcjonuje ponad 1300 salonów monobrandowych.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt
i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą

tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl

Dalszych informacji udziela:

 

Beata Sadowska
m:+48 (0) 609 14 02 05
Beata.Sadowska@hkstrategies.com

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

hillknowlton

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »