Technologie » Komputery

Co może klawiatura Logitech Craft?

Czy męczy cię strata czasu spowodowana lawirowaniem myszką w gąszczu potrzebnych funkcji, podczas zmiany rozmiaru czcionki lub poszukiwania pożądanego efektu? Jeśli odpowiadasz twierdząco na choć jedno z tych pytań, klawiatura Craft będzie idealna dla Ciebie!

Zacznijmy od absolutnie kluczowej cechy klawiatury Craft. Została wyposażona w specjalną Koronę – pokrętło współpracujące z edytorami tekstu oraz grafiki. Dzięki niej bezproblemowo dostosujesz jasność, kontrast i nasycenie barw w Adobe Photoshop poprzez dotknięcie, stuknięcie lub przekręcenie pokrętła. Natomiast w programie Microsoft Excel możesz wykorzystać Koronę do tworzenia i dostosowywania wielkości tabeli. Urządzenie znajdzie swoje zastosowanie także w Microsoft Word – z jego pomocą z łatwością dokonasz zwiększenia i zmniejszenia czcionki.

 Aluminiowa Korona została umiejscowiona w lewym górnym rogu urządzenia. Jest w pełni funkcjonalna i wrażliwa na dotyk. Jak ona działa? Otóż pokrętło automatycznie wykrywa używane programy, dając natychmiastowy dostęp do potrzebnych narzędzi. Lekkie dotknięcie Korony wystarczy, by uruchomić menu kontekstowe. Przyciśnięcie oraz przekręcenie okrągłego przełącznika umożliwia osiągnięcie pożądanej jasności obrazu, rozmiaru wykresu, czcionki lub narzędzia rysowania. 

Mnogość opcji

Więcej funkcji zapewnia instalacja dedykowanej aplikacji Logitech Options, którą możesz ściągnąć ze strony producenta. Jest to narzędzie ulepszające działanie na programach takich jak: Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Microsoft PowerPoint, Excel a także Word. Pragniemy zaznaczyć, że produkty firmy Microsoft są kompatybilne tylko podczas korzystania z PC.

Korona zastosowana w Logitech Craft gwarantuje komfort, wygodę i niezawodność. Zaangażowanie obu rąk wyzwala jeszcze wyższą wydajność pracy, podczas wykonywania zadań wymagających dokładności. Pokrętła możesz użyć do przełączenia pulpitu, aplikacji lub wpływania na głośność systemu. Pełne dostosowanie klawiatury do twoich potrzeb, osiągniesz dzięki wspomnianemu wcześniej oprogramowaniu Logitech Options.

Wygodna nawet w ciemnościach

Wyobraź sobie, że za oknem robi się coraz mroczniej, a jednocześnie tak bardzo nie masz ochoty, by wstać od komputera w celu zapalenia światła. Na szczęście egipskie ciemności nie wykluczają korzystania z Crafta! Otóż wyposażono ją w inteligentne podświetlenie. Urządzenie potrafi wykryć zbliżające się ręce, co wywołuje adekwatną reakcję świetlną. Ponadto Craft automatycznie dostosowuje jasność podświetlenia do warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

Klawisze stworzono z myślą o wygodzie i twoim zadowoleniu. Oprócz modnego wyglądu istotna jest również funkcjonalność przycisków. Każdy z klawiszy został zaprojektowany tak, by zapewnić stabilność i pewność podczas pracy.

Dzięki intuicyjnym przyciskom Easy-Switch możesz przełączać się między trzema różnymi urządzeniami. Niezależnie od używanego systemu – obsługiwane są platformy Windows i Mac. Połączenie z jednostką jest bezproblemowe. Wkładasz nadajnik Logitech Unifying do portu USB i… gotowe! Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z technologii Bluetooth. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wiktor Woźniakowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 5 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »