Kultura, sztuka » Kultura

Co numerologia mówi nam o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Brytyjska rodzina królewska od lat wywołuje skrajne emocje – i to nie tylko wśród Brytyjczyków. Cały świat przeżywał śmierć księżnej Diany, celebrował śluby Williama i Harrego, komentował fakt, gdy księżna Kate zaniechała wystąpień publicznych na początku tego roku.

Tematem rodziny królewskiej zajął się Michał Ławniczak, numerolog i tarocista, który chętnie zagłębia się w numerologiczne zapisy znanych postaci. Przyglądając się obliczeniom dla rodziny królewskiej, ekspert zauważył pewne ciekawe zbieżności i wzorce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Portret numerologiczny rodziny królewskiej

        Numerologiczne trójki 

Zgodnie z obliczeniami, zarówno król Karol, książe William i księżna Kate są numerologicznymi trójkami – mówi Michał Ławniczak. Numerologiczne trójki opisywane są jako niezwykli optymiści oraz dusze towarzystwa, skłonne jednak do próżności i niestałości, szczególnie w uczuciach. Jedną z ważniejszych wibracji klucza wcielenia Diany, wyliczonego z daty jej śmierci, również jest trójka. Może to oznaczać, że w rodzinie królewskiej jakaś karma, lekcja nie została przepracowana, potrzebuje uzdrowienia emocjonalnego, mentalnego, czy fizycznego.

 

        Problemy zdrowotne króla Karola

Obliczenia numerologiczne sugerują, że nie będzie to łatwy rok dla króla Karola. Problemy zdrowotne, w tym problemy z chodzeniem i kręgosłupem, mogą wpływać na jego aktywność publiczną. Pomimo długowieczności w jego rodzinie, prognozy wskazują, że może nie doświadczyć równie długiego życia. – mówi Ławniczak.

 

        Niestabilny czas dla Williama i Kate

Wibracja trójki w życiu Kate może wpływać na poczucie samotności w relacjach partnerskich i małżeńskich. Może to prowadzić do poszukiwania emocjonalnego spełnienia poza obecnymi związkami. Kate przechodzi przez trudny okres zdrowotny, a przyszły rok może przynieść wyzwania związane z diagnozami, które będą miały istotny wpływ na jej życie – tłumaczy numerolog. Książę William, podobnie jak jego ojciec i żona, jest numerologiczną trójką. Przyszły rok może być dla niego uwalniający, co może oznaczać zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Może to obejmować rozstania, operacje lub nagłe zmiany spowodowane chorobą.

 

Rodzina królewska, w szczególności Kate, Karol i William, może doświadczać trudności w nadchodzących miesiącach. Michał Ławniczak przewiduje, że przyszły rok przyniesie dla nich wiele zmian i wyzwań, zarówno na płaszczyźnie zdrowotnej, jak i osobistej. W szczególności, uwolnienie się od negatywnych prawd i trudnych sytuacji może prowadzić do znaczących transformacji w ich życiu.

 

 

 

 

 

Michał Ławniczak - wrocławski numerolog i tarocista. Od lat pomaga swoim klientom zaglądać w głąb siebie oraz rozszyfrowywać tajemnice przyszłości. W swojej działalności skupia się na zdejmowaniu blokad oraz wprowadzaniu pozytywnych zmian w życiu odwiedzających go osób. Stały ekspert VTV oraz czasopisma "Nieznany Świat".

 

Kontakt dla mediów:

Karina Grygielska, Agencja Face It, e-mail: k.grygielska@agencjafaceit.pl, tel. +48 510 139 575Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wromanska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »