Technologie » Komputery

Co pokazało INNO3D na Computex 2019?

Co pokazało INNO3D na Computex 2019?
Zobacz więcej zdjęć »
Targi Computex za nami. Producent kart graficznych, firma INNO3D zaprezentowała się z imponującym stoiskiem podczas największych targów technologicznych w Azji.

Rozgrywające się w Tajpej, targi, to nie tylko miejsce światowych premier nowych urządzeń. To także znakomita okazja dla producentów do pokazania swojej oferty, dokonań i pomysłów. Nie da się ukryć, że uczestnictwo w tej imprezie to także kwestia pewnego prestiżu. INNO3D miało się czym pochwalić podczas wydarzenia. Producent z Hong Kongu pokazał się od… najbardziej podświetlonej strony.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Takie właśnie było stoisko tajwańskiej firmy - pełne wielobarwnego podświetlenia, nawiązującego do designu współczesnych komputerów gamingowych i tworzonych przez INNO3D kart graficznych. Gamingowa stylistyka stoiska to jednak nie tylko efekt LED-ów, a także rozgrywanych na nim turniejów dla uczestników. Mogli oni zmierzyć się w “Battlefield V”, korzystając przy tym z komputerów wyposażonych w wydajne karty graficzne iCHILL X3 JEKYLL 2080 i iCHILL BLACK 2080 Ti oraz podświetlane pamięci INNO3D iCHILL memory. Dla osób o mniej gamingowych zainteresowaniach ciekawostką były z pewnością produkowane przez INNO3D wyspecjalizowane koparki kryptowalut.

 

Można było zobaczyć na żywo karty graficzne z serii chłodzonych cieczą - iCHILL Frostbite oraz iCHILL Black. Globalny dyrektor ds. Marketingu w INNO3D, Derek Ng powiedział: „Nieustannie staramy się opracowywać nowe pomysły i rozwiązania, dokładamy wszelkich starań, aby były one prezentowane podczas jednej z największych imprez IT. Mam dla was, fanów ekstremalnie wydajnej grafiki ważny komentarz: bądźcie czujni, bądźcie aktywni w mediach społecznościowych, ponieważ coś wisi w powietrzu i bardzo cieszymy się, że możemy nad tym czymś pracować. Tak, to jest cisza przed burzą”.

 

Krótka relacja wideo ze stoiska INNO3D.

https://youtu.be/jP5YoCknOT4 

 

 

Źródło: Entrymedia, INNO3DRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »