Dom » Wnętrza

Co powinno znaleźć się w niezbędniku domatora?

Jesteś domatorem, czas wolny najchętniej spędzasz z książką na kanapie lub też ewentualnie z pilotem w dłoni? Imprezy na mieście pozostawiasz innym, a sam wolisz wypić herbatę zamiast piwa? Oto lista dobrze każdemu znanych przedmiotów, które są stworzone jakby dla Ciebie!

Celem każdego domatora jest stworzenie w domu swojej bazy, wygodnego otoczenia do spędzania wolnego czasu. Oto, co może nam się przydać:

1. Ciepłe kapcie – pisanie o nich w środku lata może wydać się przesadą, niemniej w okresie jesienno-zimowym stają się naszym stałym kompanem. Najlepiej wybrać te miękkie, w których bez oporów będziemy mogli się wygodnie rozłożyć na kanapie i oddać się przyjemnościom.2. Mały taboret, zwany też zydelkiem. Idealny do podparcia nóg, ewentualnie trzymania wszystkich programów w formie papierowej pod ręką. Również tych sprzed roku.3. Niewielki stolik, stojący obok kanapy, wręcz stworzony do tego, by postawić na nim kubek gorącej herbaty, ewentualnie kufel dobrze schłodzonego złocistego napoju.4. Pokrowiec na piloty. Zapomnijcie o niewyciąganiu pilota do telewizora z fabrycznego opakowania! Teraz nabyć możemy pokrowiec na piloty, który skutecznie zapobiega przenikaniu kurzu do wewnątrz obudowy. Przynajmniej nie będzie trzeba tak często czyścić…5. Stojak na tablet. Tak, nie samymi książkami i telewizją żyje człowiek, czasem trzeba przejrzeć bowiem internet. Wiadomo, że tablet w dłoniach trzyma się ciężko, natomiast od trzymania urządzenia na kolanach boli kark. Sprytni sprzedawcy znaleźli zaś na to sposób i tym samym zaopatrzyć się możemy w stojak na tablet. Pomysłowe i wygodne. Jeśli nie posiadamy tabletu a laptopa pomyśleć możemy nad zakupem podkładki chłodzącej.6. Poduszka-zagłówek. Leżąc telewizję ogląda się dobrze tylko czasem. Kanapy często mają natomiast ten defekt, że oparcie jest zbyt krótkie, by oprzeć wygodnie głowę. Czy zatem będziemy czytać, czy oglądać kolejny odcinek W11 zagłówek się przyda. Ulga dla kręgosłupa gwarantowana.

 

***

 

A może plafon? Przeczytaj więcej w tym miejscu!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Majkel007

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »