Firma » Biznes

Co to jest ISO 9000

ISO 9000 to rodzina norm dotyczących systemów zarządzania jakością. ISO 9000 jest prowadzony przez ISO, Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna i jest zarządzany przez organy akredytacji i certyfikacji.

ISO 9000 to rodzina norm dotyczących systemów zarządzania jakością. ISO 9000 jest prowadzony przez ISO, Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna i jest zarządzany przez organy akredytacji i certyfikacji. Dla producenta, niektóre z warunków  ISO 9001 (która jest jedną z norma rodziny ISO 9000)

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pozwalają między innymi na:

  • Całość procedur, które obejmują wszystkie podstawowe procesy w przedsiębiorstwach;
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych, aby zapewnić im wyprodukowanie produkt o wysokiej jakości;
  • Badanie wyprodukowanych produktów w celu wykrywania wad;
  • Regularne przeglądy różnych procesów i systemu jakości w celu ułatwienia ciągłego doskonalenia firmy lub organizacji, które uzyskały certyfikat za zgodność z normą ISO 9001. Firma może publicznie oświadczyć, że posiada "certyfikat ISO 9001".


Certyfikacja na standardzie ISO 9000 nie gwarantuje zgodności (a tym samym jakość) produktów końcowych i usług, ale raczej zaświadcza, że ​​do tworzenia procesów przedsiębiorstw są one stosowane. Chociaż standardy wywodzą się z produkcji, są obecnie używane przez wielu innych typów organizacji, w tym uczelni i uniwersytetów. "Produkt" w słowniku ISO, może oznaczać obiekt fizyczny lub usługi, lub oprogramowania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wdrażanie ISO
http://eusystem.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »