Technologie » AGD - RTV

Co zaprezentował Smanos podczas targów IFA 2018?

Co zaprezentował Smanos podczas targów IFA 2018?
Zobacz więcej zdjęć »
Smanos podczas tegorocznych targów IFA 2018 w Berlinie zaprezentował swoje popularne inteligentne portfolio bezpieczeństwa domowego. Odwiedzający stoisko mogli na żywo zobaczyć jak system K1 współpracuje bezpośrednio z interakcjami głosowymi w Asystencie Google.

Najważniejszą zaletą systemów Smanos jest to, że są samodzielne w instalacji oraz użytkowaniu. Dodatkowo minimalistyczna elegancja sprawia, że idealnie komponują się każdym wnętrzu.


Inteligentna automatyka domowa i system bezpieczeństwa K1, smanos ", to zestaw estetycznie przyjemnych okrągłych dysków, idealnych do rozmieszczenia w całym domu. "Do inteligentnego centrum domowego K1 dodaliśmy kilka fajnych funkcji, z których najbardziej zauważalnym jest wprowadzenie akcji bezpośredniej współpracującej z Asystentem Google" - powiedział Brian Borghardt, dyrektor generalny w Europie. "Dla nas bardzo łatwo było dostosować naszą infrastrukturę aplikacji i chmury. Integracja z najnowszą funkcją Asystenta Google umożliwiła nam lepszą obsługę naszych użytkowników w wielu językach. Zamiast ograniczać się do jednego urządzenia w domu, możemy spotkać się z naszymi użytkownikami, gdzie są - na telefonie, w biurze, w samochodzie, podczas oglądania telewizji - umożliwiając im interakcję z naszymi produktami nie tylko za pomocą głosu, ale także przez pisanie na klawiaturze i stukanie w klawiaturę.”

Nowo ulepszony zestaw K1 jest również kompatybilny z Amazon® Alexa i jest dostępny na całym świecie.

Dostępna osobno lub jako część systemu K1, kamera smanos UFO Panoramic WiFi HD zapewnia klarowność, wciągające widzenie i łatwość użycia do monitorowania w domu. A wszystko to dzięki obiektywowi HD o jakości inwigilacji, lepszemu widzeniu w nocy i dokładnej technologii wykrywania ruchu. Kamera smanos UFO może być zamontowana na suficie lub dowolnej płaskiej powierzchni i zapewnia sześć możliwych do wyboru kątów widzenia dla wszystkich możliwych potrzeb monitorowania, bezpośrednio na smartfonie z systemem Android® lub iOS®. Materiał filmowy jest przechowywany lokalnie (za pomocą opcjonalnej karty pamięci microSD®). Kamera HD panoramiczna WiFi Smanos UFO współpracuje również z Asystentem Google oraz Amazon Alexa i jest dostępna na całym świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »