Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Codipar – szybko koi ból

Codipar – szybko koi ból
Zobacz więcej zdjęć »
Ból towarzyszy człowiekowi od zawsze, pod różnymi postaciami. Niezależnie, czy jest to ból głowy, zębów, mięśni czy bóle podbrzusza przy kobiecych menstruacjach, zwykle działa paraliżująco, utrudniając lub nawet uniemożliwiając normalne funkcjonowanie.

Szczególnie w zimie i wczesną wiosną, kiedy pogoda jest zmienna, nierzadko deszczowa, a ciśnienie skacze, czujemy się osłabieni, zmęczeni i podirytowani, co sprawia, że stajemy się także podatniejsi na ból i trudniej nam z nim walczyć. W tym okresie często bólowi towarzyszy gorączka czy powracające stany podgorączkowe, zwiastujące chorobę. Ważne jest szybkie działanie, zanim ból i choroba przejmą nad Tobą kontrolę. Kiedy potrzebujesz uniwersalnego, pewnego leku, zwalczającego zarówno ból jak i gorączkę – weź Codipar, który zadziała szybko i skutecznie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Codipar działa szybko, uderzając w źródło problemu. Zawiera paracetamol, który uśmierza ból i wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Oddziaływanie paracetamolu  zaczyna  się po ok. 60 min. od podania, a efekt przeciwbólowy utrzymuje się 4-6h. Dobrze wchłania się on z przewodu pokarmowego, nie powoduje uszkodzenia błony śluzowej żołądka, może być zatem stosowany u osób z chorobą wrzodową.

Metabolizm paracetamolu zachodzi głównie w wątrobie, a wydalanie następuje głównie z moczem. Wchłanianie odbywa się przede wszystko w jelicie cienkim. Przyjmowanie paracetamolu w czasie posiłku spowalnia jego przyswajanie, obniża wartość maksymalnego stężenia w osoczu i przedłuża czas do jego osiągnięcia. Nie wpływa jednak na całkowitą biodostępność podanej dawki. Paracetamol może być stosowany w okresie ciąży tylko w razie zdecydowanej konieczności. Paracetamol przenika do mleka kobiecego, lecz z dostępnych danych wynika, że karmienie piersią nie jest przeciwskazaniem do jego stosowania.

Codipar leczy bóle różnego pochodzenia:

·         bóle głowy

·         bóle mięśniowe, stawowe i kostne

·         bóle zębów

·         bolesne miesiączki

  • bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych.

 

Codipar może być stosowany  także w gorączce, w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Codipar występuje w następujących postaciach: tabletki i czopki.

Cena: 500 mg: 3,36 zł/6 tablet., 10,88 zł/24 tabl., 16,90 zł/50 tabl., 7,38 zł/10 czopków

           250 mg: 6,56 zł/10 czopków

 

 

 

Jedna tabletka CODIPAR 500 zawiera 500 mg Paracetamolum (paracetamolu).
Jeden czopek CODIPAR 500  zawiera 500 mg Paracetamolum (paracetamolu).
Jeden czopek CODIPAR 250 zawiera 250 mg Paracetamolum (paracetamolu).


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »