Dom » Wnętrza

Codzienność stała się prostsza…

Sprzęty, które dostosowują się do wyzwań współczesności? Tak! Baterie wyposażone w przydatne funkcje zapewniające łatwość obsługi i pielęgnacji, a do tego pozwalające zmniejszyć zużycie wody.

Ze sprzętami, które dostosowują się do wyzwań współczesności. Tak jak baterie wyposażone w przydatne funkcje zapewniające łatwość obsługi i pielęgnacji, a do tego pozwalające zmniejszyć zużycie wody. W linii baterii Ardesia FDESIGN to pierwsze zapewniają zatrzymujące osad kamienny perlatory EasyClean, dzięki czemu przy sprzątaniu łazienki można zrezygnować z detergentów lub znacząco je ograniczyć. Z kolei specjalne głowice o ograniczonej przepustowości są odpowiedzialne za zmniejszenie wypływu wody, nawet o 50 procent, przy czym występujące w nich aeratory sprawiają, że strumień wody nie traci na jakości i obfitości. Mniejsze zużycie wody i energii na jej podgrzanie, a komfort mycia i kąpieli zachowany. Patrząc przez pryzmat ekologii, efektowny design jest tylko dodatkiem. Dla wielbicieli dobrego stylu ów dodatek jest jednak nie do przecenienia.  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kasia Błażuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


bor suplement
bor na stawy kości dobrą pamięć i wysoką odporność suplementy diety z borem to skuteczna metoda przyjmując suplement zawierający krzem dodatkowo wzmocnisz układ cały

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »