Kultura, sztuka » Kultura

COLORS by Artystyczna Podróż - konkurs i jury z pasją!

Do 31 października 2018 r. można zgłaszać zdjęcia do konkursu COLORS by Artystyczna Podróż pod mecenatem ERGO Hestii. W jury zasiądą utalentowane postaci polskiej fotografii - Marta Wojtal i Weronika Izdebska. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są kolory.

Jesteśmy na półmetku konkursu COLORS by Artystyczna Podróż, aby wziąć w nim udział, wystarczy na Instagramie opublikować i oznaczyć zdjęcie hasztagami #artystycznapodroz i #apcolors2018. Zdjęcia muszą zostać wykonane przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu. W tym roku
w jury zasiądą: Małgorzata Makulska - Wiceprezes Zarządu Grupy ERGO Hestia, Marta Śliwicka i Maria Rosa - założycielki profilu Artystyczna Podróż na Instagramie, Izabela Szołoch - koordynatorka projektu ze strony ERGO Hestii, a także dwie młode, ambitne i utalentowane polskie fotografki - Marta Wojtal i Weronika Izdebska.

Weronika Izdebska, znana na Instagramie jako „ovors”, jest autorką okładek płyt, teledysków, kampanii modowych i edytoriali o spójnej estetyce przywodzącej na myśl klimat północy. Zajmuje się zarówno fotografią, jak i filmem. Obecnie studiuje sztukę operatorską na łódzkiej Filmówce.

- Siła koloru nie musi opierać się na jego intensywności. Czasami cisza niesie w sobie znacznie więcej treści i to jej będę szukać w pracach konkursowych - mówi Weronika Izdebska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Druga młoda i przebojowa fotografka to Marta Wojtal pochodząca
z Trójmiasta. Porzuciła księgowość i  postawiła wszystko na jedną kartę -przeprowadziła się do Warszawy, aby rozwijać karierę fotograficzną. Jej starania zaowocowały sukcesem, obecnie na swoim koncie ma ogromną liczbę okładek i kampanii reklamowych. Fotografowała m.in. Mike’a Tysona, braci Kliczko, Roberta i Annę Lewandowskich, Danutę Stenkę, Edytę Herbuś, Tomasza Kota, Kingę Preis,  Martynę Wojciechowską i wiele innych gwiazd.

Fotografki wesprą jury i zdecydują, czyje zdjęcia zwyciężą w konkursie. Trzydzieści najlepszych prac zostanie zaprezentowanych w wyjątkowej galerii sztuki w Domu Handlowym Mysia 3. Zamknięty wernisaż wystawy,
w trakcie którego poznamy zwycięzców konkursu, odbędzie się 23 listopada. W dniach 24-25 listopada wystawa dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych. Kolejna odsłona odbędzie się w Gdańsku,
w dniach 6-12 grudnia w Sztuce Wyboru. Laureat konkursu otrzyma nagrodę, artystyczną podróż do Cinque Terre we Włoszech, regionu słynącego z pięknej kolorowej architektury i zapierającej dech w piersiach przyrody.

Profil @artystycznapodroz na Instagramie gromadzi pasjonatów fotografii, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, dzięki czemu tworzy jedyną
w swoim rodzaju społeczność miłośników sztuki. Mecenasem konkursu jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia, które wspiera nie tylko sztukę wysoką, ale również niezależnych twórców nowych mediów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu: http://artystycznapodroz.pl/
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Art and More

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »