Technologie » Internet

Commvault liderem Raportu GigaOm

Firma Commvault otrzymała najwyższe oceny w raporcie GigaOm Radar w zakresie ochrony danych w chmurze hybrydowej w kategoriach Enterprise i SMB

Firma Commvault, będąca uznanym liderem globalnego rynku oprogramowania biznesowego do zarządzania danymi w środowiskach chmurowych i lokalnych, poinformowała, że uzyskała najwyższe oceny w najnowszym raporcie GigaOm Radar. Commvault został najlepszym dostawcą usług w raportach: „GigaOm Radar for Hybrid Cloud Data Protection (Enterprise)” oraz „GigaOm Radar for Hybrid Cloud Data Protection (SMB)”.

 

„Commvault i Metallic mogą razem wspierać ochronę danych we wszystkich środowiskach w każdej firmie, bez względu na jej wielkość. Dlatego w naszych raportach dotyczących chmury hybrydowej oferty obu podmiotów zostały oznaczone jako „Outperformers”. Commvault skutecznie radzi sobie z wyzwaniami ochrony danych w chmurze na coraz bardziej złożonym i wymagającym rynku, oferując rozwiązanie łatwe w zarządzaniu” — powiedział Enrico Signoretti, Research Analyst w GigaOm.

 

Raport GigaOm w zakresie ochrony danych w chmurze hybrydowej dla przedsiębiorstw

GigaOm w swoim raporcie, Ochrona danych w korporacyjnej chmurze hybrydowej, dostrzega znaczenie ochrony danych klientów będących w trakcie przechodzenia do chmury. Firma podkreśla przydatność rozwiązań Commvault zwłaszcza w przypadku trudności w ochronie danych generowanych w wielu lokalizacjach. Według raportu: „Szeroka gama opcji ochrony środowisk firmowych sprawia, że Commvault jest dobrze dopasowany do wszystkich segmentów rynku, zwłaszcza do większych przedsiębiorstw dysponujących złożonymi środowiskami, w których wysoko cenione jest ujednolicone rozwiązanie upraszczające złożoność. Zdolność Commvault do rozwiązywania trudnych problemów związanych z zarządzaniem danymi wykracza poza tworzenie kopii zapasowych i obejmuje możliwości związane z innymi obszarami ochrony danych”. 

 

Commvault Complete Data Protection uzyskał najwyższą możliwą ocenę we wszystkich kluczowych kryteriach, obejmujących analitykę, bezpieczeństwo i zakres rozwiązania.

„W Commvault koncentrujemy się na tym, aby ochrona danych w dowolnym środowisku była tak prosta i wydajna, jak to tylko możliwe” — powiedział Ranga Rajagopalan, VP of Product Management w Commvault. „Zdajemy sobie sprawę, że chmura stwarza wyjątkowe możliwości i wyjątkowe wyzwania, koncentrujemy się na zapewnieniu ochrony danych naszych klientów bez względu na ich lokalizację”.

 

Raport GigaOm Ochrona danych w chmurze hybrydowej (MŚP)

Ten raport koncentruje się na małych i średnich firmach wykorzystujących aplikacje SaaS działające w chmurze, nie posiadających własnej ochrony danych. „Commvault jest jednym z niewielu dostawców rozwiązań do ochrony danych, który może zaoferować kompleksową linię produktów odpowiednią do potrzeb przedsiębiorstw każdej wielkości. Kompletna ochrona danych koncentruje się na większych firmach, podczas gdy Metallic jest skierowany do średnich i mniejszych firm, skutecznie chroniąc aplikacje SaaS”.

 

„Commvault i Metallic łącznie oferują kompleksowe rozwiązania do ochrony danych dla firm każdej wielkości” — powiedział Manoj Nair, General Manager Metallic. „Klienci na zaawansowanym etapie przechodzenia do chmury mogą chronić swoje, wielochmurowe i lokalne, obciążenia SaaS za pomocą prostego rozwiązania Metallic BaaS. Klienci, którzy potrzebują elastyczności lokalnego wdrożenia, mogą korzystać z Metallic, aby chronić swoje obciążenia SaaS czy MCSS dla kopii air-gap ransomware. Jest to możliwe tylko dzięki temu, co nazywamy „Mocą połączenia”.  Commvault i Metallic są wyjątkowe pod względem elastyczności”.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »