Technologie » Internet

Commvault liderem w dziedzinie rozwiązań do ochrony danych

Commvault został uznany za lidera w raporcie The Forrester Wave™: Data Resiliency Solutions

Firma Commvault, będąca liderem rynku oprogramowania do zarządzania danymi w środowiskach chmurowych i lokalnych, została uznana przez firmę Forrester za lidera w raporcie The Forrester Wave™: Data Resiliency Solutions, dotyczącym rozwiązań do ochrony danych za III kw. 2019 r. W raporcie tym Commvault zajmuje najwyższe miejsce w kategorii bieżącej oferty, jak również w kryteriach źródeł danych (Data Sources) i łatwości zarządzania (Manageability). Wśród najwyższych znalazł się też wynik firmy w zakresie optymalizacji kopii zapasowych.

 

 

W raporcie można przeczytać:

 

  • ·         Commvault zaspokaja potrzeby przedsiębiorstw, które chcą skonsolidować swoje narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii.
  • ·        [Commvault] oferuje swoje rozwiązanie również w modelu subskrypcji, dzięki czemu jego klienci mogą przejść na, bardziej opłacalne, koszty operacyjne (opex).
  • ·         Wersja rozwiązania Commvault, oparta na sprzętowym appliance, spełnia wymagania klientów dotyczące szybkiego wprowadzania produktów na rynek.
  • ·         [Rozwiązanie Commvault] zapewnia najbardziej kompleksowe wsparcie dla powszechnie stosowanych platform i aplikacji działających zarówno w centrach przetwarzania danych, jak i usługach chmury publicznej.
  • ·         Rozwiązanie [Commvault] pomaga klientom nie tylko korzystać z usług chmurowych jako miejsca archiwizacji danych, lecz także umożliwia im bezpieczne wykorzystanie chmury publicznej dzięki ochronie, umieszczonych w niej, źródeł danych.
  • ·        Firma Commvault posiada funkcjonalności służące wykrywaniu zagrożeń typu ransomware.
  • ·   [Commvault] pomaga firmom wdrożyć chmurę i zmodernizować ochronę danych.
  • ·         Rozwiązanie [Commvault] udostępnia konsolę „recovery readiness”, umożliwiającą klientom przeprowadzanie symulacji „co-jeśli”, które pomagają zidentyfikować maszyny wirtualne lub aplikacje, które będą zgodne z wymaganiami przedsiębiorstwa dotyczących czasów odtwarzania.

 

 

„Pozycja lidera w raporcie Forrester Wave dotyczącym rozwiązań do ochrony danych potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie zaawansowanych rozwiązań, które pomagają klientom chronić, wykorzystywać i zarządzać danymi” — powiedział Sanjay Mirchandani, dyrektor generalny Commvault. „Klienci mają obecnie przed sobą długą drogę. Szukają sposobów na przejście ze swoich złożonych i problematycznych infrastruktur na bardziej skalowalne i elastyczne środowiska wielochmurowe — co nie zawsze jest łatwe. Nasza pozycja w najnowszym raporcie Forrester Wave stanowi dowód na to, że cały czas pomagamy klientom stawiać czoła złożonym wyzwaniom biznesowym za pomocą rozwiązań, którymi wyróżniamy się na tle konkurencji”.

W raporcie „The Forrester Wave: Data Resiliency Solutions” za III kw. 2019 r. oceniono rozwiązania różnych producentów oprogramowania do ochrony danych pod kątem 40 kryteriów, podzielonych na trzy ogólne kategorie: bieżąca oferta, strategia i obecność na rynku. Raport pokazuje, jak wypadają poszczególni producenci w tych kategoriach, oraz pomaga specjalistom ds. infrastruktury i operacji w wyborze narzędzi zaspokajających ich potrzeby. Raport Forrester Wave: Data Resiliency Solutions za III kw. 2019 r. jest dostępny pod adresem: https://www.commvault.com/forrester-waveRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »