Technologie » Komputery

Commvault Partnerem rok HPE

Firma Commvault została uznana, przez HPE, za Partnera Roku 2020 w obszarze pamięci masowych

Firma Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do ochrony danych i zarządzania informacją, właśnie ogłosiła, że  podczas konferencji „HPE Partner Growth Summit Virtual Experience”, została uznana za Partnera Roku 2020 w obszarze pamięci masowych.

 

Commvault jest doceniany za wyjątkowy profesjonalizm i wydajność, doskonałe wsparcie klientów, koncentrację na rozwoju i innowacjach oraz swoje osiągnięcia technologiczne. Wszystko to jest możliwe dzięki zawartej w rozwiązaniu prostej i inteligentnej ochronie danych.

 

Commvault wspólnie z HPE zapewniają zintegrowane podejście do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i zarządzania danymi, skoncentrowane wokół oferty pamięci masowych i serwerów HPE. Oferta obejmuje odzyskiwanie kopii zapasowych, skalowalność przy użyciu technologii HyperScale™, natywną integrację z chmurą, integrację sprzętowej pamięci masowej HPE i wiele innych. Ścisła integracja systemów pamięci masowej Commvault i HPE, ze szczególnym uwzględnieniem środowisk chmury hybrydowej, pomaga klientom zmniejszyć ryzyko i koszty, przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania danymi. Commvault jest też częścią programu HPE Complete, sprawnego i bezpiecznego sposobu zakupu oprogramowania innych firm, zatwierdzanego przez HPE. Dzięki temu klienci mogą czerpać jeszcze więcej korzyści z partnerstwa Commvault i HPE.

 

„Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tytuł Partnera Roku HPE w dziedzinie pamięci masowej” - powiedział Mercer Rowe, Vice President, Global Partner Organization w Commvault. „Ta nagroda nie tylko świadczy o naszym zaangażowaniu u naszych wspólnych klientów, ale pokazuje także siłę i stały rozwój naszych relacji. Od głębokiej integracji na poziomie badań i rozwoju po wspólną strategię wchodzenia na rynek. Wspólnie rozwiązujemy najbardziej złożone problemy zarządzania danymi naszych klientów ”.

 

„Z dumą doceniam naszych partnerów handlowych, którzy podnoszą standard doskonałości biznesowej i wykazują ciągłe zaangażowanie na rzecz naszych wspólnych klientów” - powiedział Paul Hunter, Senior Vice President of Worldwide Partner Sales w HPE. „HPE dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym partnerom narzędzia i rozwiązania, które pobudzą innowacyjność w ich własnym biznesie. Dzięki współpracy i wspólnemu rozwojowi jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wyniki, których potrzebują”.

 

To już drugie zwycięstwo Commvault w programie Partner of the Year HPE. Firma otrzymała tytuł Technology Partner of the Year - Storage Solutions w 2019 roku.

 

Aby dowiedzieć się więcej o nagrodach Partnera Roku HPE, odwiedź stronę https://www.hpe.com/us/en/newsroom/blog-post/2020/06/congratulations-to-our-2020-hpe-partner-of-the-year-award-winners.html. By uzyskać informacje o Commvault i partnerstwie z HPE odwiedź: https://www.commvault.com/supported-technologies/hpe.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »