Technologie » Komputery

Commvault pod nowymi rządami

Firma Commvault mianowała Sanjaya Mirchandani na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego oraz członka Zarządu spółki

Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, poinformowała o mianowaniu Sanjaya Mirchandani na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego oraz członka Zarządu spółki. Obejmuje on nowe stanowisko w Commvault ze skutkiem natychmiastowym zastępując na nim emerytowanego Boba Hammera. Sanjay Mirchandani wcześniej był Prezesem i Dyrektorem Generalnym w Puppet, firmie z Oregonu tworzącej zaawansowane oprogramowanie. Hammer zarządzał firmą przez ponad dwie dekady i doprowadził jej wartość do poziomu 3,1 miliarda dolarów amerykańskich.

Firma ogłosiła również, mianowanie Nicka Adamo na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Zastąpi on Hammera, który pozostanie w Radzie jako Emerytowany Przewodniczący. Obie zmiany wejdą w życie z dniem 18 kwietnia 2019 r.

 

Powołanie Mirchandani na stanowisko prezesa stanowi zakończenie szeroko zakrojonych poszukiwań, będących częścią inicjatywy transformacyjnej, mającej na celu zwiększenie wydajności biznesowej i przyspieszenie rozwoju Commvault. Mirchandani to bardzo doświadczony manager, zajmował wysokie stanowiska kierownicze w VMware, EMC i Microsoft. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie transformacji IT. W Puppet powiększył bazę użytkowników rozwiązań Open Source i rozwiązań komercyjnych do ponad 40 000, w tym 75% z listy Fortune 100.

 

"Osiągnięcia Sanjaya w Puppet świadczą o jego wiedzy i głębokim zrozumieniu wszelkich aspektów chmury i aplikacji chmurowych” powiedział Nick Adamo, nowo mianowany Przewodniczący Rady Nadzorczej Commvault. "Jesteśmy przekonani, że jest on idealną osobą, która optymalnie wykorzysta aktualną dynamikę rozwoju Commvault i wesprze bogate dziedzictwo łączenia innowacji z koncentracją na sieci klientów i partnerów".

 

Mirchandani wykorzysta swoje wszechstronne, międzynarodowe doświadczenie biznesowe oraz znajomość technologii, które zdobył podczas swojej bogatej kariery, zajmując liczne wysokie stanowiska w różnych rejonach świata. Dzięki niemu Puppet znacznie poprawił swoją obecność i rozpoznawalność na całym świecie. Rozwijał także sieć partnerską i otworzył pięć nowych biur firmy, w Seattle, Singapurze, Sydney, Timisoarze i Tokio.

 

"Jestem zaszczycony, mogąc dołączyć do zespołu Commvault. To wspaniała firma ciesząca się dużym szacunkiem w branży, posiadająca wiodące technologie, dzięki którym może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jestem też pod dużym wrażeniem kultury organizacyjnej i niepowtarzalnej atmosfery panującej w Commvault " - powiedział Mirchandani. "Stosowane przez Commvault podejście oparte na partnerstwie jest mi bardzo bliskie. Cieszę się, że będę mógł wykorzystywać swoje doświadczenie reprezentując Commvault i dostarczać nasze kompletne rozwiązania klientom i partnerom."

 

Al Bunte, który pracował u boku Hammera przez ponad dwie dekady, ustępuje z funkcji dyrektora operacyjnego, utrzymując jednocześnie stanowisko członka zarządu spółki. Zarówno Hammer, jak i Bunte pozostaną w firmie przez okres przejściowy. Hammer przestanie pełnić obecne funkcje z końcem marca 2019 roku.

 

"Jesteśmy bardzo wdzięczni Bobowi i Alanowi za ich wieloletni, nieoceniony wkład w rozwój spółki. Wraz z całym Zarządem z niecierpliwością czekamy na przyszłość pod przywództwem Sanjaya "- powiedziała członek zarządu Commvault, Martha Bejar. "Sanjay ze swoją świetną globalną reputacją i bogatym doświadczeniem z całą pewnością wniesie dużo do naszej spółki."Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marek Wzorek | Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »