Technologie » Komputery

Commvault pomaga obniżać ryzyko i zwiększać produktywność

Badanie przeprowadzone przez IDC na klientach Commvault dowodzi, że najważniejsze korzyści jakie osiągnęli on dzięki wdrożeniom to uproszczenie operacji, zwiększenie poziomu kontroli kosztów i zmniejszenie ryzyka dzięki ograniczeniu przestojów oraz czynników ryzyka operacyjnego

Firma Commvault, uznany globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, przedstawiła przykłady udanych wdrożeń zrealizowanych przez nowych klientów i partnerów. Przykłady pokazują, w jaki sposób Commvault pomaga przedsiębiorstwom w uproszczeniu procesów, ograniczeniu ryzyka i zwiększeniu efektywności zarządzania danymi.

 

Niedawno firma Commvault zaprezentowała nową, uproszczoną politykę cenową i nowe pakiety, które znacznie ułatwiają zakup, wdrażanie i sprzedaż rozwiązań marki Commvault. Sprzyjają one również zmniejszeniu ryzyka związanego z poważnymi problemami, jakie mogą się pojawić w każdym środowisku informatycznym, takimi jak nieplanowane przestoje, utrata danych i ataki cybernetyczne.

 

„Dzięki rozwiązaniom Commvault uprościliśmy zarządzanie danymi oraz zmniejszyliśmy ryzyko przestojów i utraty danych, a nasz zespół pracuje teraz produktywniej” ― powiedziała Michele Buschman, wiceprezes ds. usług informatycznych w firmie America Pacific Mortgage. „W czasie, gdy ilość danych rośnie w tempie wykładniczym, a cyberataki zdarzają się coraz częściej, realizujemy kilka priorytetowych projektów w dziedzinie transformacji cyfrowej. W związku z tym potrzebujemy efektywnego, kompleksowego i skalowalnego rozwiązania do zarządzania danymi. Rozwiązania, które zapewni bezpieczeństwo naszych danych niezależnie od tego, gdzie się znajdują, a ponadto pozwoli nam skrócić czas potrzebny na zadania administracyjne oraz aktywnie wykorzystywać dane niezbędne w strategicznych inicjatywach dotyczących technologii informatycznych. Oferta firmy Commvault spełnia wszystkie nasze oczekiwania”.

 

Niezależna firma badawcza IDC przeprowadziła niedawno badania na losowo wybranej próbie klientów firmy Commvault z całego świata. Celem badań było potwierdzenie przez strony trzecie korzyści, jakie Commvault może zapewnić klientom. Wyniki zostały podsumowane w nowym artykule przeglądowym IDC napisanym na zlecenie firmy Commvault, zatytułowanym Quantifying the Business Value of Commvault Software: Worldwide Customer Survey Analysis” („Określenie wartości biznesowej oprogramowania Commvault: analiza wyników badań wśród klientów na całym świecie”). Artykuł ten potwierdza, że Commvault pomaga klientom sprostać coraz większym wyzwaniom związanym z zarządzaniem danymi. Można tam przeczytać, że „klienci firmy Commvault osiągali takie korzyści, jak uproszczenie operacji, zwiększenie poziomu kontroli kosztów i zmniejszenie ryzyka dzięki ograniczeniu przestojów oraz czynników ryzyka operacyjnego. Jednocześnie zakres ochrony danych został poszerzony, a ich odtwarzanie usprawnione. W rezultacie zarówno w działach informatycznych, jak i całych firmach wzrosła produktywność pracowników, co przełożyło się na lepsze wyniki biznesowe. Obniżenie kosztów znajduje odzwierciedlenie nie tylko w sprawozdaniach finansowych. Wielu klientów firmy Commvault wykorzystuje osiągnięte oszczędności oraz dodatkowy czas pracy pracowników uzyskany dzięki usprawnieniom w celu zwiększenia elastyczności i przyspieszenia transformacji cyfrowej”.

 

Commvault pomaga również swoim partnerom. Mogą oni oferować klientom rozwiązania, które ułatwiają dostosowanie się do coraz większych wymagań prawnych i regulacyjnych oraz realizację umów o poziom usług.

 

„Jak wynika z artykułu przeglądowego IDC, możliwość uproszczenia procesów oraz zmniejszenia ryzyka niezgodności z przepisami RODO ma dla naszych klientów ogromne znaczenie” ― powiedział Damon Robertson, dyrektor zarządzający w firmie COOLSPIRiT. „Biorąc pod uwagę, że rozwiązania Commvault pomagają również w wydłużeniu czasu pracy bez przestojów, uproszczeniu operacji związanych z przetwarzaniem danych i zwiększeniu produktywności, łatwo zrozumieć, dlaczego Commvault jest dla nas tak ważnym partnerem”.

  Więcej informacji o tym, jak Commvault pomaga klientom i partnerom w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem danymi, znajduje się w serwisie Commvault.com. Można tam znaleźć odsyłacze do wielu filmów wideo, danych statystycznych, infografik i tym podobnych materiałów, z których goście dowiedzą się, w jaki sposób oprogramowanie firmy Commvault umożliwia uproszczenie procesów, ograniczenie ryzyka i zwiększenie produktywności, a tym samym obniżenie kosztów i polepszenie wyników biznesowych. W serwisie tym można również zobaczyć, w jaki sposób klienci uzyskują oszczędności, eliminują nieplanowane przestoje, usprawniają czynności administracyjne i osiągają inne podobne korzyści. Kolorowe wykresy, które ilustrują wpływ czynników i warunków rynkowych na współczesne przedsiębiorstwa, objaśniają, dlaczego firmy wybierają kompleksowe rozwiązania firmy Commvault do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »