Technologie » Internet

Commvault udostępna zaktualizowaną ofertę inteligentnych narzędzi do zarządzania danymi

Firma Commvault ogłosiła dostępność dodatków do swojej oferty inteligentnego zarządzania danymi (Intelligent Data Management). Zaktualizowana oferta upraszcza zarządzanie danymi i jest zoptymalizowana pod kątem chmury.

Firma Commvault, będąca cenionym liderem globalnego rynku oprogramowania biznesowego do zarządzania danymi w środowiskach chmurowych i lokalnych, ogłosiła dostępność dodatków do swojej oferty inteligentnego zarządzania danymi (Intelligent Data Management). Nowe rozwiązania Commvault Disaster Recovery, Commvault Backup & Recovery oraz Commvault Complete Data Protection są teraz ogólnie dostępne. Zaktualizowana oferta upraszcza zarządzanie danymi i jest zoptymalizowana pod kątem chmury.

„Odzyskiwanie danych po awarii to dziś kluczowa dla biznesu funkcja, niezależnie od tego, czy dane są przechowywane lokalnie, w chmurze, czy w obu lokalizacjach” - powiedział Christophe Bertrand, Senior Analyst w Enterprise Strategy Group. „Z naszych ostatnich badań wynika, że umowy SLA dotyczące odzyskiwania danych po awarii w kontekście zagrożeń, od klęsk żywiołowych po oprogramowanie ransomware, są bardziej rygorystyczne niż kiedykolwiek. Organizacje muszą upewnić się, że ich dane można odzyskać niezawodnie, szybko i przy minimalnych lub zerowych stratach. Jest to problem, który spędza sen z powiek specjalistom od IT. Commvault rozwiązuje te problemy dzięki swojemu zaktualizowanemu portfolio ”.

 


Commvault Disaster Recovery zapewnia ciągłość biznesową

Commvault Disaster Recovery umożliwia klientom zapewnienie ciągłości biznesowej i weryfikację możliwości odzyskania danych w środowiskach chmurowych i lokalnych. Zapewnia usprawnioną, zautomatyzowaną orkiestrację disaster recovery, elastyczną replikację i zweryfikowaną gotowość do odzyskiwania. Obejmuje obsługę rozwiązania Microsoft Azure VMware, VMware Cloud on AWS, Google Cloud VMware Engine i Oracle Cloud VMware Solution, umożliwiając replikację między środowiskiem lokalnym a chmurą dla wszystkich funkcji i operacji disaster recovery.

 

„Odporność biznesu opiera się na połączeniu ciągłego dostępu do krytycznych zasobów chmury z możliwością minimalizacji przestojów i lepszej ochrony zasobów cyfrowych” - powiedział Kristen Edwards, Director, Technology Alliance Partner Program w firmie VMware. „Wykorzystując Commvault i VMware Cloud na platformie AWS, klienci mogą skuteczniej ograniczać ryzyko i lepiej zabezpieczać swoje organizacje, zapobiegając poważnym zakłóceniom w prowadzonej działalności”.

Ochrona i odzyskiwanie danych w środowiskach lokalnych, chmurowych i hybrydowych

Commvault Complete Data Protection łączy Commvault Backup & Recovery i Commvault Disaster Recovery w jedno rozwiązanie do ochrony danych, zapewniając tym samym dostępność i ciągłość biznesową dla wszystkich typów obciążeń.

 

„W Commvault stale wprowadzamy innowacje, aby ułatwić życie naszym klientom, chronić ich dane i zapewnić dostęp do inteligentnych produktów i usługi do zarządzania danymi” - powiedział Ranga Rajagopalan, Vice President, Products w Commvault. „Dzięki dostępnej ofercie, klienci mogą rozpocząć korzystanie z usługi zarządzania danymi, których potrzebują dzisiaj, i bezproblemowo rozszerzyć ją na inne funkcje w razie potrzeby, jednocześnie optymalizując koszty wykorzystania chmury publicznej”.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »