Technologie » Komputery
CompoXite już w Polsce
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Pad stanowi uzupełnienie linii, w której oferowana jest mysz Meduza oraz przystawka do kabla Scorpios. Zastosowany w CompoXite, specjalnie zaprojektowany, wzór z teksturą 3D, który nie odkształca się wraz z ruchem myszy, pozwala na zmaksymalizowanie kontroli i precyzji gryzonia. Splot materiału, z lukami między włosiem, umożliwia przenikanie dolnej warstwy, wykonanej z pomarańczowego krzemu, dzięki czemu czujnik HDST może osiągnąć większą czułość. Natomiast opływowe krawędzie minimalizują zakłócenia kabla.
Spodnia warstwa, wykonana ze specjalnie modyfikowanego krzemu, zapewnia maksymalną przyczepność podkładki, a atestowana tkanina, którą została pokryta, jest odporna na wodę i zniszczenia. Spójność tych dwóch warstw uzyskano dzięki wysokiej temperaturze i specjalnej technologii zgrzewania materiałów.
CompoXite pozwala na znaczną optymalizację możliwości myszy. By to potwierdzić, przeprowadzono szereg testów, w których gryzonia prowadzono po różnego typu powierzchniach. Na tym modelu pada, wydajność znacznie przekraczała wyniki uzyskane na podkładkach wykonanych z innych materiałów.
Wymiary: 380 x 270 x 3 mm
Cena: 129 zł
Nadesłał:
mwym
|

Montaż okien z podwaliną – fundament trwałości i szczelności
Chrupiąco, słodko i z przymrużeniem oka. Grześki wystartowały z zimową kampanią!
Czarna komedia „(This is not) a Christmas movie” pojawi się w piątek na Viaplay
Blask przytulnych świąt: jak dobrać oświetlenie, by wprowadzić magię do wnętrza
Pierogi z makiem
Komentarze (0)