Firma » Biznes

Concept Club Summer, czyli w kobietach siła

Concept Club Summer, czyli w kobietach siła
Zobacz więcej zdjęć »
Dziesiątki wyjątkowych marek, które powstały z pasji, tyle samo wspaniałych, przedsiębiorczych kobiet, a do tego tłum gości. Tak wyglądał Concept Club Summer - pierwsza edycja wydarzenia organizowanego przez Concept Club, czyli inicjatywę stworzoną przez kobiety, które chcą wspierać się w biznesie.

Concept Club jest to inicjatywa aktywnych zawodowo kobiet, z różnych branż, na co dzień zaangażowanych w prowadzenie działalności biznesowej, które postanowiły połączyć swoje siły i wesprzeć wzajemnie promocję oraz rozwój swoich marek.

- Idea Concept Club powstała podczas spotkania grupy koleżanek, wśród których byłam m.in. ja. Podczas rozmowy nagle zdałyśmy sobie sprawę, że tak naprawdę niewiele wiemy o swoich działalnościach zawodowych. Uznałyśmy, że szybko trzeba to zmienić. Wymieniłyśmy się doświadczeniami, postanowiłyśmy zmobilizować się i stworzyć miejsce, gdzie kobiety takie jak my, prowadzące biznes, podchodzące do niego z pasją mogą się spotkać i nawzajem wspierać swoją działalność. – mówiła Małgorzata Brochocka, właścicielka sklepu internetowego kodymody.com, jedna z inicjatorek Concept Club.

Jak zauważa Ewa Misiak, prezes Baby&Care, największej ogólnopolskiej firmy świadczącej usługi opiekuńcze i medyczne, która była jedną z marek prezentujących się podczas wydarzenia, to zjednoczenie kobiecych sił jest bardzo ważne.
 - Cieszę się, że powstają takie przedsięwzięcia jak Concept Club. Ja nie miałam wątpliwości, że chcę stać się częścią tej inicjatywy.  W Polsce jesteśmy obecnie w takim momencie zmian świadomości o pozycji kobiet w biznesie, w którym promocja przedsiębiorczości kobiet jest bardzo istotna i potrzebna. Powinnyśmy wpierać się wzajemnie. Mam nadzieję, że do naszego grona wciąż będą dołączać nowe marki i kolejne wspaniałe, przedsiębiorcze panie.

Podczas Concept Club Summer zaprezentowało się łącznie 29 marek z różnych branż. Goście mieli okazję obejrzeć m.in. kolekcje ubrań, biżuterii, mebli i dekoracji wnętrz. Mogli posmakować dietetycznych, ale nie tylko, potraw, koktajli, wypróbować kosmetyki oraz zapoznać się z ofertami wypoczynkowych kurortów i innych usług takich jak choćby szeroka oferta opieki dla dzieci i osób starszych od wspomnianej już firmy Baby&Care.

Nie obyło się bez prezentów, wystawcy zapewnili gościom bony rabatowe na swoje usługi i produkty. Wiele osób wyszło z torbą podarunków, wygraną podczas loterii wizytówkowej.

Prezentacja marek odbyła się budynku B4 Design Corner, na warszawskiej Woli, 5 czerwca. Inicjatywa Concept Club Summer powstała spontanicznie i od pomysłu do realizacji minęło bardzo niewiele czasu.  Jednak jak się okazuje działając z pasją i determinacją można wszystko. - Początkowo do pomocy przy organizacji Concept Club Summer chciałyśmy zatrudnić agencję. Niestety odmówiono nam argumentując, że nie da się w tak krótkim czasie zrobić takiego wydarzenia. Tym bardziej się cieszymy, że nam się udało – żartowała Małgorzata Brochocka.

Concept Club Summer, to pierwsze wydarzenie organizowane w ramach cyklu Concept Club. Organizatorzy zapowiadają, że kolejne już niebawem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bridge

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »