Motoryzacja » Moto Serwis

Continental na 15. targach Inter Cars

Nowinki motoryzacyjne i innowacyjne rozwiązania technologiczne zwiększające bezpieczeństwo na drodze to tylko część atrakcji, które będzie można zobaczyć na stoisku Continental podczas tegorocznych, jubileuszowych targów Inter Cars. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 września w Warszawie.

Nowinki motoryzacyjne i innowacyjne rozwiązania technologiczne zwiększające bezpieczeństwo na drodze to tylko część atrakcji, które będzie można zobaczyć na stoisku Continental podczas tegorocznych, jubileuszowych targów Inter Cars. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 września w Warszawie.

Już w najbliższy weekend Continental zaprezentuje najnowsze efekty prac swoich ekspertów technicznych na wspólnym stoisku z ATE i Conti Tech – firmami należącymi do Grupy Continental AG. Największą nowością i niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających będzie możliwość zobaczenia prototypowej opony Continental wykonanej z gumy z mniszka lekarskiego. Targi Inter Cars uważane są za jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Polsce.

Porozmawiaj z ekspertami

ATE pomaga warsztatom dostarczając im narzędzia, osprzęt i urządzenia diagnostyczne,
a także przeprowadzając specjalistyczne szkolenia. Z kolei Conti Tech to największy
na świecie specjalista w zakresie technologii kauczuku i tworzyw sztucznych w obszarze przemysłu gumowego. Jako dział spółki Continental AG zajmuje się rozwojem i produkcją części funkcjonalnych, komponentów i systemów stosowanych w branży samochodowej oraz w innych ważnych gałęziach przemysłu.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Continental, na którym na 120 m2 pokażemy wiele innowacyjnych rozwiązań służących przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa na drodze – komentuje Izabela Zalewska, Szef Marketingu Continental Opony Polska.

Do zobaczenia na stoisku Continental w hali B, stanowisko 222-224!

                                                                             * * *      

Continental AG

Z osiągniętymi w 2014 roku obrotami w wysokości 34,5 miliarda euro, Continental jest jednym z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie, rozwijając inteligentne technologie dla transportu osób i ich dóbr. Jako wiarygodny partner i międzynarodowy producent opon, oferuje trwałe, bezpieczne i komfortowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koncern działa w ramach pięciu działów: Podwozi i Bezpieczeństwa, Układów Napędowych, Wnętrz Pojazdów, Opon oraz ContiTech. Continental zatrudnia obecnie ponad 205 000 pracowników w 53 krajach. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »