Technologie » Komputery

Cooler Master: oficjalne otwarcie nowej siedziby w Tajpej

Cooler Master: oficjalne otwarcie nowej siedziby w Tajpej
Zobacz więcej zdjęć »
Cooler Master świętuje właśnie 30-lecie swojego istnienia. W ramach jego obchodów producent ogłosił otwarcie nowej siedziby w Neihu, w północno-wschodniej części Tajpej na Tajwanie. Firma zainwestowała znaczne środki w nowy kampus centralizujący takie zespoły jak: Cooler Master Technology Inc., Cool

Cooler Master uczci otwarcie nowej siedziby podczas obchodów “Decades of Shaping the Future”. Wydarzenie odbędzie się w środę 30 listopada 2022 r. i wezmą w nim udział m.in. przedstawiciele mediów, goście ze świata nowych technologii, a także byli i obecni partnerzy firmy, którzy podzielą się wspomnieniami, osiągnięciami oraz swoją wizją przyszłości.

 

Kampus Cooler Master w Neihu będzie stanowić siedzibę dla nowych jednostek biznesowych i rozwijających się zespołów (także tych poza branżą komponentów komputerowych). Co więcej będą tam rozwijane takie projekty jak: Cooler Master Academy, CMIX, CMODX czy MasterRide.

 

Cały kompleks prezentuje się bardzo nowocześnie, co widać już po wyglądzie zewnętrznym. W środku znajdują się przestronne, dobrze oświetlone funkcjonalne i estetyczne wizualnie pomieszczenia. Jak pokazują załączone zdjęcia, widać tu oczywisty wpływ rozwiązań termicznych Cooler Master na estetykę architektoniczną. Za konstrukcję zewnętrzną budynku odpowiada Kuo Hsu-yuan, natomiast projekt wnętrz jest dziełem firmy DESFA Group.

 

Nowy kampus w dzielnicy Neihu ma pokazywać zaangażowanie w rozwój branży, a także inwestycję w partnerów handlowych Cooler Master oraz społeczność entuzjastów, która inspiruje i motywuje producenta do dążenia, do wielkich osiągnięć.

 

Zdjęcia z nowej siedziby firmy Cooler Master znajdują się pod tym linkiem: https://coolermaster.egnyte.com/fl/OYcvQAhUC2#folder-link/Cooler%20Master/00.%20Cooler%20Master%2030th%20Anniversary/03.%20Neihu%20Headquarters%20-%20Embargo%2030.11.2022%204pm%20Taipei%20Standard%20Time%20China%20Standard%20Time%20GMT-Plus8

Produkty Cooler Master wydane z okazji 30-lecie firmy znajdują się pod tym linkiem: https://www.coolermaster.com/30th-anniversary/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »