Technologie » Komputery

Cooler Master prezentuje nową myszkę z serii Master

Cooler Master prezentuje nową myszkę z serii Master
Zobacz więcej zdjęć »
Po obudowach, klawiaturach czy chłodzeniu, Cooler Master postanowił poszerzyć swoją serię Master o myszki. Po MasterMouse Pro L przyszedł czas na debiut kolejnego gryzonia: MasterMouse S.

Produkt Cooler Mastera wyposażony jest w sensor optyczny PixArt PMW3330, pozwalający ustawić prawie dowolną wartość czułości myszki, znajdującej się w przedziale od 400 do 7200 DPI. Gracz nie musi się więc ograniczać do jednego z zaledwie kilku poziomów DPI.

Bogate wnętrze 
MasterMouse S został wyposażony w 32-bitowy procesor ARM i pamięć wewnętrzną 512 KB. Ta ostatnia pozwala zapisywać makra, ustawienia trybów świetlnych itp. Producent zapewnia, że zastosowane w myszce podzespoły niwelują ryzyko wystąpienia efektu interpolacji czy akceleracji.

Więcej klawiszy? Proszę bardzo!
Mysz Cooler Mastera posiada sześć przycisków, z czego pięć programowalnych. Ich liczbę można jednak niemal podwoić, dzięki funkcji Storm Tactix - po jej włączeniu klawisze przechodzą w tryb alternatywny, dając graczowi więcej możliwości w czasie rozgrywki.

Świeci się, jak chcesz
Gryzoń CM korzysta też z podświetlenia RGB. Dodatkowo gracz może ustawić różne tryby świetlne. Ich konfigurację – a także i innych funkcji - ma ułatwić specjalnie oprogramowanie przygotowane przez Cooler Mastera.

Myszka MasterMouse S kosztuje około 149 zł.

 

Cechy produktu
- Typ chwytu: palm i claw
- Materiał: platstik i guma          
- Podświetlenie RGB
- Sensor optyczny: PixArt PMW3330
- Ilość poziomów DPI: 4 (od 400 do 7 200 dpi)
- Szybkość śledzenia: 150 ips/30g
- Polling Rate: 1000 Hz/1ms
- Procesor: 32-bitowy ARM
- Pamięć wewnętrzna: 512 KB
- Liczba profili: 5
- Przełączniki: Omron
- Ilość programowalnych przycisków: 5
- Wymiary: 117 x 63.5 x 38 mm 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »