Technologie » Komputery

Cooler Master V850 Gold V2 White Edition - mocny, półpasywny zasilacz dla wymagających

Cooler Master V850 Gold V2 White Edition - mocny, półpasywny zasilacz dla wymagających
Zobacz więcej zdjęć »
Zamknięty w białej obudowie zasilacz Cooler Master V850 Gold V2 White to konstrukcja z segmentu premium. Producent obiecuje znakomitą kulturę pracy, wysoką efektywność i niezawodność, którą potwierdza 10-letnią gwarancją.

Cooler Master V850 Gold V2 White to PSU o mocy 850 W. Uzbrojony w modularne okablowanie, oferuje dwie wtyczki EPS i sześć PCIe z przewodami o przekroju 16 AWG. Dzięki większej średnicy mogą one dostarczyć prąd o natężeniu do 10 A zamiast 7 A, jednocześnie wydzielając mniej ciepła i wykazując mniejszą rezystancję. Producent obiecuje, że w dalszym ciągu są one elastyczne i łatwe do ułożenia w obudowie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Zasilacz Cooler Master V850 Gold V2 White został wykonany w topologii half-bridge LLC i posiada konwertery napięcia DC-DC. W jego wnętrzu mają znajdować się wyłącznie japońskie kondensatory. Dzięki temu całość ma oferować niezawodność i stabilność przez lata. Wysoką efektywność konstrukcji potwierdza z kolei uzyskany certyfikat 80 Plus Gold. Średnia sprawność jednostki powinna więc przekraczać 90%.

 

Za chłodzenie zamkniętych w białej obudowie komponentów odpowiada wentylator o średnicy 135 mm. Ma on łożyskowanie FDB, dzięki któremu śmigło ma odznaczać się płynną pracą, minimalnymi wibracjami i dużą żywotnością. Na tę ostatnią korzystnie powinien wpłynąć fakt, że wentylator włącza się dopiero wtedy, gdy obciążenie jednostki przekroczy około 40%. Dopiero od tego poziomu śmigło płynnie wchodzi na obroty.

Osoby, które nie chcą korzystać z trybu półpasywnego, mogą wymusić ciągłą pracę systemu chłodzenia za pomocą przełącznika z tyłu obudowy. Jak przystało na zasilacz klasy premium, Cooler Master V850 Gold V2 White otrzymał komplet zabezpieczeń elektrycznych (OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP) i ma aktywny układ PFC. Jednostka jest zgodna ze specyfikacją ATX v2.52 i można ją już znaleźć w sklepach. Cena wynosi około 650 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »