Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Coraz więcej dzieci dotkniętych AZS

Coraz więcej dzieci dotkniętych AZS
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wynika z najnowszych doniesień, obecnie coraz większa liczba osób, w tym również małych dzieci, cierpi na różnego rodzaju alergie i problemy skórne. Jak podkreślają lekarze Atopowe Zapalenie Skóry dzieci dotyka już coraz większą grupę niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Według specjalistów schorzenie to jest bardzo trudne do leczenia - oraz może być niezwykle uciążliwe dla małych pacjentów. Atopowe Zapalenie Skóry to choroba, która objawia się między innymi uciążliwym swędzeniem skóry raz pojawianiem się nieestetycznych, czerwonych plam na skórze. AZS przejawia się przede wszystkim pod kolanami, w okolicach szyi, łokci oraz lędźwiowego odcinka pleców. W szczególnie silnych przypadkach, pojawia się egzema u dzieci, a także swędzenie niemal całego ciała. 

Jak podkreślają specjaliści z firmy Bioderma - która swoim klientom oferuje wysokiej jakości kosmetyki i preparaty do pielęgnacji wrażliwej, wymagającej skóry, zmiany skórne związane z AZS są bardzo trudne do pielęgnacji i wymagają szczególnie delikatnych i specjalistycznych kosmetyków. Oczywiście leczenie powinno odbywać się pod czujnym okiem lekarza specjalisty, ale trzeba pamiętać, że w leczeniu zmian skórnych u dzieci niezwykle ważne jest stosowanie właśnie specjalistycznych kosmetyków. Firma Bioderma proponuje takie preparaty, które nie tylko nawilżają i natłuszczą dotkniętą problemami skórę, ale także złagodzą uporczywe swędzenie.

Kosmetyki proponowane przez firmę Bioderma - są polecane przez wielu lekarzy dermatologów. Ich działanie zostało udowodnione w wielu przypadków. Jak twierdza specjaliści, po kosmetyki tej firmy mogą sięgać nie tylko osoby dotknięte Atopowym Zapaleniem Skóry, ale także wszyscy ci, których problemem jest cera wrażliwa i alergiczna. 

Jak podkreślają przedstawiciele firmy Bioderma - kosmetyki tej marki wciąż są udoskonalane, by ich wykorzystywanie przynosiło jak najlepsze efekty. Firmie zależy przede wszystkim na tym, by przynieść ulgę wszystkim osobom cierpiącym z powodu różnego rodzaju zmian alergicznych na skórze, w tym również dzieciom.

źródło: bioderma


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PromoTraffic

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »