Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Costa Coffee w Avenidzie

Dobrej jakości kawa, szeroka gama przekąsek i przytulny wystrój to przepis na relaks podczas zakupów. Na klientów Avenidy Poznań czeka nowa kawiarnia Costa Coffee w nowo otwartej strefie relaksu Avenida Lounge.

Kawiarnia Costa Coffee zajmuje 25 mkw. powierzchni barowej. Wystrój został zaaranżowany w taki sposób, aby wpisywał się w najnowszy design sieci, będąc jednocześnie spójnym ze stylem naszej nowej strefy relaksu. Dominuje tu połączenie drewna, kamienia oraz złotych konstrukcji, co tworzy elegancki, ale przytulny klimat. Sprzyja on spotkaniom biznesowym, towarzyskim, a także spokojnej pracy – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań. 

Kawiarnia Costa Coffee jest miejscem, w którym każdy zaopatrzy się w ulubiony napój i nie tylko. W ofercie marki znajduje się także wiele innych pozycji, takich jak herbaty, przekąski i desery, ale to właśnie kawa jest tym, co najbardziej przyciąga klientów. Starannie wyselekcjonowane ziarna, pochodzące z rodzinnych i ekologicznych upraw, są serwowane na wiele różnych sposobów – zarówno zwolennicy nowości, jak i klasycznych smaków znajdą coś dla siebie.

Sieć Costa Coffee została założona w 1971 roku przez braci Costa w samym sercu Londynu, początkowo będąc palarnią kawy. Obecnie marka posiada około 30 tys. lokali w 30 krajach. W Polsce jest ich 153, z czego 5 lokali i 2 wyspy znajdują się w Poznaniu. Costa Coffee stawia na zrównoważony rozwój w prowadzeniu firmy, stałe szkolenia pracowników oraz rozwiązania ekologiczne. Jednym z nich jest wprowadzenie biodegradowalnych kubków, przy których produkcji nie używa się szkodliwego dla środowiska tuszu na bazie oleju. To wszystko znajduje się w nowym lokalu w poznańskiej Avenidzie. Kawiarnia Costa Coffee znajduje się na poziomie +1 w strefie Avenida Lounge.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »