Gospodarka » Żywność

COSTA COFFEE wzmacnia obecność w Toruniu

COSTA COFFEE wzmacnia obecność w Toruniu
Zobacz więcej zdjęć »
Mieszkańcy Torunia mogą już rozkoszować się aromatyczną kawą na bazie legendarnej mieszanki Mocha Italia w kolejnym lokalu COSTA COFFEE. Pod koniec maja kawiarnia z serca Londynu zawitała do centrum handlowego Atrium Copernicus. To druga kawiarnia COSTA COFFEE w tym mieście i 119. w całej Polsce.

- Mieszkańcy Torunia bardzo ciepło przyjęli naszą pierwszą kawiarnię uruchomioną w tym mieście w ubiegłym roku, więc z dużą radością otworzyliśmy nową lokalizację COSTA COFFEE w Atrium Copernicus. Na mapie polskich miast, w których działa COSTA COFFEE, znalazł się w ostatnim czasie również Białystok. Zgodnie z naszą strategią w dalszym ciągu będziemy zwiększać obecność COSTA COFFEE w miastach liczących od 100 do 300 tys. mieszkańców, gdyż widzimy bardzo duże zapotrzebowanie na dobrej jakości kawę i zróżnicowane menu przekąsek wśród konsumentów - mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director, COSTA COFFEE POLSKA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Druga kawiarnia COSTA COFFEE w Toruniu znajduje się przy głównym wejściu do centrum handlowego Atrium Copernicus. To jedna z największych w tym mieście i w całym woj. kujawsko-pomorskim galerii handlowo-rozrywkowych. Lokal w formie wyspy oferuje ponad 50 miejsc siedzących na ogródku wewnątrz galerii. Kawiarnia została zaprojektowana w najnowszym stylu Atlas.

Aromatyczną kawą, w przerwie pomiędzy zakupami, można delektować się przez 7 dni w tygodniu. Znakomici bariści uraczą gości prawdziwymi klasykami smaku m.in. Espresso, Latte czy Cappuccino, a także wyjątkowymi propozycjami, jak Corto i Flat White. Dzięki sztuce latte art na powierzchni obu tych kaw wyczarowane zostaną mleczne mini arcydzieła. Wszystkie kawy na ciepło i na zimno są na bazie mieszkanki Mocha Italia opracowanej ponad 40 lat temu przez braci Sergio i Bruno Costa. Doskonałym uzupełnieniem oferty kawiarni są również pyszne czekolady, owocowe napoje, herbaty i wyśmienite, słodkie desery.

Już od 9 czerwca na gości kawiarni COSTA COFFEE czekać będą także zupełnie nowe, letnie kompozycje smakowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BrandLab

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »