Firma » Biznes

COSTA COFFEE z certyfikatem I Love My Job. Winner 2017

COSTA COFFEE z certyfikatem I Love My Job. Winner 2017
Zobacz więcej zdjęć »
14 lutego br., podczas Gali organizowanej przez Employer Branding Institute, COSTA COFFEE otrzymała wyróżnienie I Love My Job. Winner 2017.

Tym samym znalazła się w gronie 7 pracodawców, którzy jako pierwsi mogą pochwalić się tytułem, przyznawanym firmom szczególnie dbającym o przyjazną i angażującą atmosferę pracy. Laureaci zostali wyłonieni na drodze zewnętrznego audytu, sprawdzającego ponad sto wewnętrznych procesów personalnych.

W audycie przeanalizowano wyniki efektywności i narzędzia zarządzania zasobami ludzkimi, co pozwoliło odpowiedzieć na pytanie czy i jak dana organizacja dba o swoich pracowników w całym procesie zatrudnienia. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że pracownicy COSTA COFFEE mogą liczyć nie tylko na przyjazny proces rekrutacji i wsparcie dla mam powracających do pracy, ale też ofertę dopasowaną do ich potrzeb, programy wspierające różnorodność zatrudnienia oraz wyróżniający się pakiet benefitów.

Dla nas COSTA COFFEE to znacznie więcej niż tylko miejsce pracy, to przede wszystkim ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i optymizmem wpływają na efekt końcowy, czyli zadowolenie naszego klienta. Dlatego zależy nam na tym, aby budować wspierającą i pozytywną atmosferę, która umożliwia rozwijanie skrzydeł naszym baristom, jak również zespołowi centrali COSTA COFFEE Polska. Wyróżnienie I Love My Job Winner 2017, premiując nasze rozwiązania, jest dla nas jednocześnie sygnałem, że idziemy w dobrym kierunku ‒ mówi Michał Rudnicki, Dyrektor ds. HR, COSTA COFFEE Polska.

Audyt został zrealizowany w ramach drugiej odsłony kampanii społecznej PracujęboLubie.pl, do której COSTA COFFEE dołączyła w listopadzie 2016 r. Misją akcji jest inspirowanie do podejmowania pracy, która sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję oraz wskazywanie miejsc, które sprzyjają realizacji tego założenia.  Pierwszy etap komunikacji akcji dotarł do ponad 6 mln Polaków. Zespół COSTA COFFEE, największej w Polsce sieci kawiarni reprezentowali Aleksandra Perz – trener HR, która szkoli nowych pracowników, Agata Wiktorowicz – kierownik dwóch kawiarni oraz Jakub Piłatkowski – barista.

Profil Costa Coffee można prześledzić na stronie kampanii http://pracujebolubie.pl/costacoffee/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BrandLab_02

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »