Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Costa Diadema – królowa Morza Śródziemnego!

Costa Diadema – królowa Morza Śródziemnego!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeżeli marzysz o zwiedzeniu zachodniego wybrzeża Morza Śródziemnego w prawdziwie królewskich warunkach – ta wyprawa jest właśnie dla ciebie. Costa Diadema to prawdziwa morska królowa, a jej nazwa znaczy tyle, co „tiara”.

Oferuje mnóstwo fantastycznych i różnorodnych atrakcji, na jej pokładzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Costa Diadema – luksus na falach
Costa Diadema to flagowy statek linii Costa Cruises, który w pierwszy rejs wypłynął w 2014 roku. Prawie pięć tysięcy pasażerów ma do swojej dyspozycji 20 pokładów, a o ich komfort dba ponad 1200 członków załogi. 

Costa Diadema to prawdziwa królowa Morza Śródziemnego – swoim gościom oferuje wszystko, co najlepsze – poczynając od niezwykłej  gościnności, poprzez szeroki wachlarz rozrywek, komfortowe kabiny, na przepysznej i urozmaiconej kuchni kończąc.  Ogromy taras na pokładzie 5. – o długości ponad 500 metrów – jest pełen barów i restauracji, nie tylko włoskich, które sprawiają, że możesz poczuć się jak w letni dzień na włoskiej Riwierze. 

Goście Costa Diadema mają do swojej dyspozycji 1862 kabiny, z których 141 ma bezpośredni dostęp do strefy wellness, a prawie połowa ma prywatne balkony. Samsara Spa na Costa Diadema jest imponujące – zajmuje 6200 m² na czterech poziomach, z siłownią, spa, basenem Thalassoterapii, gabinetami zabiegowymi, sauną, łaźnią turecką, solarium UVA-ray oraz kabinami z bezpośrednim dostępem. To najlepszy salon Spa ze wszystkich statków Costa. 

Costa Diadema to moc innych atrakcji: osiem jacuzzi, trzy baseny, w tym jeden z rozsuwanym dachem, uniwersalne boisko sportowe i tor do biegania na świeżym powietrzu o długości 220 m, a także kino 4D, kasyno, dyskoteka, „Star Laser”, interaktywna strefa lasera z „Labiryntem laserowym” i symulatorem „Strzelanie laserowe”, kafejka internetowa, butiki, trzypoziomowy teatr, biblioteka, kluby dla dzieci. 

Rejs Costa Diadema to również niezwykła okazja do obcowania ze sztuką. Na statku znajduje się 90 oryginalnych dzieł sztuki i 7874 reprodukcje znanych i dobrze zapowiadających się artystów. Tematem przewodnim prac jest królewskość. Głównymi źródłami inspiracji jest współczesna popkultura i tradycyjna włoska sztuka renesansu.

Radość zwiedzania
Wyjątkowe atrakcje na podkładzie to nie jedyna rozrywka. Kiedy już rozpakujesz swoje rzeczy w kabinie i zjesz przepyszny posiłek w jednej z 7 restauracji lub jednym z 11 barów, nadchodzi pora na zwiedzanie. Rejs Costa Diadema to niezwykle atrakcyjna trasa wycieczkowa po zachodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego, dzięki czemu spędzisz naprawdę niezapomniane wakacje. 

Podczas rejsu statek odwiedza sześć portów w najpiękniejszych miastach tego regionu: Savonę, Marsylię, Barcelonę, Palmę De Mallorca, Palermo i Civitavecchia. Pomiędzy Palmą a Palermo Costa Diadema spędza cały dzień na morzy, co pozwala na spokojnie skorzystać z wszystkich niezwykłych atrakcji dostępnych na statku. Wyprawa z Costa Diadema to przepis na wyjątkowy i niezapomniany urlop!

Zapraszamy do świata Costa: https://www.facebook.com/CostaCruisesPL/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »