Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

COTE partnerem XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege w Warszawie.

COTE partnerem XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege  w Warszawie.
Zobacz więcej zdjęć »
24 maja podczas XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege w Warszawie odbyło się spotkanie z magazynem „Vege”. Było to inspirujące spotkanie i rozmowa z Anną Matysiak, Kaliną oraz Adamem Kunickim prowadzone przez Macieja Weryńskiego, redaktora naczelnego „Vege”.

Zwieńczeniem wydarzenia był koncert Kaliny, a także wręczenie tegorocznego Grand Prix „Vege” Adamowi Kunickiemu za szczególne zasługi w promocji weganizmu i praw zwierząt.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wszystkie wina marki Cote zostały oznaczone specjalnym znakiem „V” fundacji Viva potwierdzającym fakt, że mogą być stosowane w dietach wegetariańskich i wegańskich. Z tego też powodu, bułgarskie wina Cote od Vinex Slaviantsi idealnie wpisywały się w ideę wydarzenia i towarzyszyły osobom, które wzięły udział w spotkaniu z magazynem „Vege”.

Ogólnopolski Tydzień Wege jest największym i najstarszym wydarzeniem w Polsce. Celem tegorocznej XIII edycji, która miała miejsce 19-26 maja, była promocja diet roślinnych i zdrowego trybu życia.
W ramach Tygodnia Wege został zorganizowany szereg wydarzeń w całej Polsce skierowanych
do wszystkich, którzy byli zainteresowani zmianą swoich nawyków żywieniowych.

 

www.vinex.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »