Dom » Architektura

Covid-19: Raport France 24 z całego świata

Covid-19: Raport France 24 z całego świata
Zobacz więcej zdjęć »
Począwszy od czwartku, 19 marca od 12:00* W biuletynach informacyjnych i ofertach cyfrowych Program co godzinę przez 24 godziny
Od czwartku 19 marca, cztery kanały France 24 (w języku angielskim, francuskim, arabskim i hiszpańskim) prezentują widzom serię krótkich reportaży nakręconych w 24 miastach, na temat ewolucji pandemii Covid-19 na całym świecie.

Dzięki rozbudowanej sieci współpracowników i reporterów, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, Belgię, Włochy, Burkina Faso, Liban czy Turcję*, France 24 informuje na bieżąco o rozwoju sytuacji, a także o środkach podjętych w każdym kraju w celu zwalczania pandemii.

*Relacje z miast:: Kijowa (Ukraina), Beyrouth (Liban), Stambułu (Turcja), Rzymu (Włochy), Berlina (Niemcy), Brukseli (Belgia), Tunisu (Tunezja), Pekinu (Chiny), Wagadugu (Burkina Faso), Montrealu (Kanada), Los Angeles (Stany Zjednoczone), Nowego Jorku (Stany Zjednoczone), Gazy (Palestyna), Ramallah (Palestyna), Ammanu (Jordania), Bagdadu (Irak), Trypolisu (Libia), Kinszasy (DRK), Kapsztadu (Republika Południowej Afryki), Dakaur (Senegal), Jaunga (Kamerun) i Algieru (Algieria).

Od niedzieli, 15 marca, France 24, jak również stacje radiowe France Médias Monde Radio France Internationale i Monte Carlo Doualiya, dostosowały swoje ramówki i oferte on-line, aby dostarczyć jak najdokładniejszych relacji na temat rozwoju pandemii we Francji i na świecie. Jako konsorcjum mediów publicznych we Francji, media te regularnie emitują ostrzeżenia francuskiego rządu dotyczące zdrowia publicznego i dzielą się w Internecie specjalnymi informacjami dla obywateli Francji za granicą (oferowanymi wyłącznie w języku francuskim).

*Czas paryskiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »