Firma » Bankowość

Credit Agricole promuje bezpieczne płatności mobilne

Credit Agricole promuje bezpieczne płatności mobilne
Zobacz więcej zdjęć »
Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do udziału w nowym konkursie: „Płać mobilnie – wygrywaj nagrody”. Celem konkursu jest zwiększenie liczby aktywnych użytkowników płatności mobilnych, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji w czasie epidemii.

Konkurs „Płać mobilnie – wygrywaj nagrody” skierowany jest do obecnych klientów Credit Agricole, którzy posiadają już konto w tym banku i są posiadaczami kart płatniczych. W konkursie mogą wziąć udział zarówno klienci, którzy przed rozpoczęciem konkursu posiadali już kartę Credit Agricole, jak i ci, którzy dopiero w trakcie jego trwania złożą w banku wniosek o jej założenie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Aby przystąpić do konkursu, wystarczy, że klient:

§  wypełni i wyśle dedykowany formularz konkursowy dostępny TUTAJ - zaakceptuje zawarte w nim zgody marketingowe, regulamin oraz poda interesujące i pomysłowe hasło, które zachęca do zostawienia gotówki w domu i korzystania z płatności mobilnych;

§  do końca trwania konkursu doda swoją kartę do jednego z cyfrowych portfeli (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay) i wykona za pomocą jednej z tych usług co najmniej trzy transakcje na kwotę minimum 20 zł każda.

 

Konkurs trwa do 31 grudnia 2020 roku. W styczniu komisja konkursowa wybierze 200 najlepszych haseł spośród propozycji nadesłanych przez klientów, którzy spełnili wszystkie warunki, i nagrodzi laureatów smartwatchami Fitbit Versa 2. Osoby z miejsc 201-400 otrzymają nagrody w postaci bonów rabatowych o wartości 50 zł na zakup urządzeń Garmin z funkcją Garmin Pay.

  - Płatności mobilne są obecnie najbezpieczniejszą formą dokonywania transakcji płatniczych. Korzystając z własnej karty, czy to w formie fizycznej, czy wirtualnej - w telefonie lub zegarku, znacząco ograniczamy rozprzestrzenianie wirusów i bakterii. W dodatku jest to bardzo wygodne i znacznie bezpieczniejsze niż płacenie gotówką – przekonuje Mateusz Dziuba, dyrektor Biura Kart Kredytowych i Płatności Alternatywnych w Credit Agricole.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »