Firma » Bankowość

Credit Agricole wraca ze specjalną ofertą dla służb medycznych i mundurowych

Credit Agricole wraca ze specjalną ofertą dla służb medycznych i mundurowych
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteście naszymi VIP-ami – Credit Agricole ponownie oferuje za darmo najwyższy pakiet Konta dla Ciebie dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Bank chce w ten sposób wyrazić wdzięczność i wesprzeć ludzi, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.

Konto dla Ciebie VIP – najwyższy i najbardziej ekskluzywny pakiet swojego sztandarowego produktu, bank Credit Agricole oferuje między innymi dla: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, diagnostów i farmaceutów, a także dla: policjantów, strażaków, strażników miejskich, funkcjonariuszy straży granicznej oraz służby więziennej.

 

Standardowo opłata za prowadzenie takiego konta wynosi 40 zł miesięcznie, ale pracownicy służb medycznych i mundurowych są zwolnieni z tej opłaty. Posiadacze rachunku mają bezpłatny dostęp do najważniejszych usług: karty do konta, rachunków walutowych, wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, a także przelewów natychmiastowych. Nowi klienci mogą skorzystać z oferty w placówkach banku oraz w kanałach zdalnych, w tym w aplikacji CA24 Otwórz Konto.

 

- Uznaliśmy, że ludzie, którzy codziennie walczą na pierwszej linii frontu o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zasługują na królewskie traktowanie w banku. Dlatego oddajemy im bezpłatnie i bez żadnych warunków nasz najlepszy produkt i mówimy: jesteście naszymi VIP-ami, dziękujemy za waszą ciężką pracę - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

 

Dodatkowo pracownicy służb medycznych i mundurowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej banku: w placówce można wziąć kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny z prowizją 0% i oprocentowaniem 7,2%, z obowiązkowym kontem i ubezpieczeniem, natomiast przez telefoniczne Contact Center można wziąć kredyt gotówkowy z prowizją 6% i oprocentowaniem 7,2%. Oferta kredytu jest dostępna do 31 grudnia, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »