Gospodarka » Narzędzia

Credit Agricole zachęca do oszczędności z Ofertą Specjalną Mobile

Nawet 3 proc. rocznie można zarobić na nowej Ofercie Specjalnej Mobile, którą uruchamia bank Credit Agricole. Lokatę można założyć od 31 października przez aplikację mobilną CA24 Mobile. Za każdą lokatę założoną w promocji bank przekaże pięć złotych na cele charytatywne.

31 października to Międzynarodowy Dzień Oszczędzania. Z tej okazji Credit Agricole przygotował dla swoich klientów promocyjną lokatę – Ofertę Specjalną Mobile ze stałym oprocentowaniem 3 proc. w skali roku. Lokata dostępna jest za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile dla właścicieli kont dla osób fizycznych. Można ją założyć tylko w okresie od 31 października do 8 listopada na okres do trzech miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł, a maksymalna - 10 tys. zł.

 

W związku z Dniem Oszczędzania chcemy wesprzeć Polaków w nauce rozsądnego podejścia do finansów i zachęcić do oszczędności – mówi Marcin Data, dyrektor ds. produktów oszczędnościowych i daily banking w banku Credit Agricole. W oszczędzaniu najtrudniejszy jest pierwszy krok. Chcemy go ułatwić naszym klientom, stąd nasza promocyjna lokata o atrakcyjnym, wyższym niż zwykle oprocentowaniu – tłumaczy. – Mamy nadzieję, że nasza oferta przyciągnie uwagę zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych oszczędzających ­– dodaje Marcin Data.

 

– Chcielibyśmy, by oszczędzanie i odkładanie na przyszłość stało się nawykiem naszych klientów. Taka poduszka finansowa przydaje się przecież w wielu momentach życia. Dlatego oferujemy szeroką paletę produktów oszczędnościowych, w tym programy systematycznego oszczędzania oraz produktów inwestycyjnych  – komentuje Marcin Data.

 

Oprócz specjalnej lokaty bank startuje także z akcją edukacyjną skierowaną do klientów. Na blogu CAsfera.pl pojawiać się będą artykuły dotyczące codziennych finansów i sposobów na oszczędzanie. – Treści, które znajdą się na blogu, będą zawierać rady i podpowiedzi, gdzie szukać nawet drobnych oszczędności na co dzień ­– opisuje Bartłomiej Wiejak z biura prasowego Credit Agricole. – Bo przecież, jak mówi powiedzenie, „ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka” ­– tłumaczy.

 

Akcja Credit Agricole na rzecz promocji oszczędzania ma też wymiar społeczny. Od każdej lokaty Oferta Specjalna Mobile bank przekaże po 5 złotych fundacji Zaczytani.org na rzecz edukacji finansowej dzieci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116899 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )