Dom » Nieruchomość

Cromwell aranżuje nowoczesne lobby

Cromwell aranżuje nowoczesne lobby
Zobacz więcej zdjęć »
Cromwell Property Group, Fundusz inwestujący I zarządzający nieruchomościami, w tym na Mokotowie, zakończy w tym miesiącu reorganizację i przebudowę lobby oraz recepcji w budynkach Innova i Signum Work Station.

Finalizacja prac związanych z rearanżacją tych przestrzeni oznacza również możliwość przyjęcia nowych najemców do odświeżonych powierzchni biurowych. Autorem koncepcji przebudowy holi recepcyjnych jest firma Tétris Poland.

W budynkach Innova Work Station (daw. Trinity Park II) i Signum Work Station (daw. Trinity Park III) znajdować się będzie łącznie pięć holi recepcyjnych. W pierwszym budynku powstaną dwie 145-metrowe recepcje, z których jedna jest już gotowa i zmiany wykończeniowe zostały wprowadzone. Zaprojektowane przestrzenie będą nowoczesne i przytulne, dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów. Wnętrza uzupełnią klasyczne sofy. Jednym z proekologicznych rozwiązań, które są zaplanowane w kompleksie, jest zainstalowanie aktywnych oczyszczaczy powietrza w recepcjach budynków.

Drugi budynek – Signum Work Station - będzie posiadał nowoczesne 303-metrowe lobby główne, w którym zostaną zainstalowane ekrany LED o łącznej powierzchni 12 mkw. Dodatkowo pojawią się tu dwa 65-calowe telewizory, które będą ustawione za centralną recepcją i przy stanowisku przyjmowania gości głównego najemcy. Trzeci ekran o przekątnej 55 cali jest przeznaczony do wyświetlania rozkładów jazdy komunikacji miejskiej. Drewniane i betonowe elementy dodadzą recepcjom elegancji, a tkaniny w zdecydowany kolorach ożywią wnętrza i nadadzą wyrazistego charakteru. W budynku nowy wygląd zyskują także dwa hole boczne mające powierzchnię po 220 mkw. każdy. Nawiązujące do nowego logotypu biurowców, zaprojektowane specjalnie do tego wnętrza, stylowe meble modułowe będą utrzymane w kolorystyce czerwieni, granatu lub głębokiej zieleni, w zależności od recepcji.

Danuta Barańska, Creative Director w Tétris Poland, powiedziała: „Wszystkie przestrzenie zostały zaprojektowane w klimacie lounge. Zainspirowały nas nowoczesne, przytulne strefy hotelowe. Chcieliśmy, aby hole zapraszały do spędzania w nich czasu, były przyjazne dla oka i stały się wizytówką obu biurowców. Wnętrza będą pełne prawdziwej zieleni i eleganckich kolorów. Duże filcowe lampy nad stolikami i fotelami dodadzą przytulności i ocieplą hole recepcyjne. Nowoczesny charakter głównego lobby w budynku Signum podkreśli instalacja z ambientowym oświetleniem LED”.

Przed zmianą hole miały surowy wygląd, były obsadzone dużą ilością marmuru i prostymi ladami recepcyjnymi. Nie było tam również części do odbywania spotkań. Nowe, zrewitalizowane przestrzenie będą eleganckim i komfortowym miejscem, które podkreślą profesjonalny wizerunek funduszu jak i najemców powierzchni biurowych. 

Anna Szymańska, Dyrektor Wynajmu Powierzchni Biurowych w Cromwell Property Group, mówi: „Przykładamy ogromną uwagę, do tego, aby najemcy czuli się komfortowo w naszych nieruchomościach, mogli korzystać z udogodnień oferowanych przez nasze budynki. Już niedługo zostaną uruchomione kolejne udogodnienia dla najemców, jak np. ogólnodostępna strefa kawowa w lobby. Dzięki planowanym kolejnym zmianom w kompleksie istotnie zmieni się także otoczenie budynków, dzięki czemu najemcy i użytkownicy zyskają więcej możliwości wpływających na polepszenie codziennego życia”.

 

Budynek Innova zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3, natomiast Signum znajduje się przy ul. Domaniewskiej 49. Łącznie biurowce oferują ok. 57 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Innova i Signum Work Station znajdują się w miejscu dobrze skomunikowanym transportem publicznym. Dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji tuż przy stacji PKP Służewiec dojazd pracowników biurowców będzie niezwykle prosty. Dodatkowo kompleks znajduje się tuż przy pętli tramwajowej oraz w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego. W niewielkiej odległości od Innova i Signum zlokalizowane jest także centrum handlowe Galeria Mokotów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »