Gospodarka » Żywność
Cross-promocja marek Cukier Królewski i Delecta
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Lato oraz wczesna jesień, to czas, kiedy w naszych kuchniach nieustannie coś się przeciera, gotuje lub smaży. Jesteśmy jednym z nielicznych narodów, które rozmiłowane są w… domowych przetworach. Aby zachęcić konsumentów do podtrzymywania tej tradycji, producenci Cukru Królewskiego i Dżemixu zorganizowali cross-promocję. Od teraz, aż do wyczerpania produktów, do zakupionych 3 opakowań Dżemixu 2:1 lub 3:1, dodawany będzie 1 kg białego Cukru Królewskiego. To połączenie sił obu marek nie jest przypadkowe. Dzięki swoim żelująco-osładzającym właściwościom, Dżemix i biały Cukier Królewski doskonale uzupełniają się i umożliwiają przygotowanie przetworów w prosty sposób.
Nadesłał:
Open Media
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)