Rozrywka i wypoczynek » Święta

Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach

Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Spotkanie z bohaterami ulubionych bajek to marzenie wielu dzieci.

Zielone Arkady po raz kolejny je spełnią – z okazji Dnia Dziecka przez cały weekend (1-3 czerwca) na najmłodszych będą czekać tytułowi bohaterowie bajki Miraculum: Biedronka i Czarny Kot oraz strefy pełne atrakcji, a wśród nich Mini Kino, Mega Gra i klocki XXL. To będzie Cudowny Dzień Dziecka!

Co zrobić, aby Dzień Dziecka był niezapomniany? Dostarczyć najmłodszym niezwykłych wrażeń. A tych nie zabraknie podczas Cudownego Dnia Dziecka w Zielonych Arkadach. W dniach 1-3 czerwca bydgoskie centrum handlowe zamieni się w krainę Miraculum, którą odwiedzą Biedronka i Czarny Kot – tytułowi bohaterowie jednej z ulubionych bajek. Najcenniejszym prezentem dla dzieci jest czas spędzony wspólnie z rodziną. Dlatego zapraszamy wszystkich na Cudowny Dzień Dziecka, który będzie nie tylko obfitował w atrakcje dla najmłodszych, ale też przekona rodziców, że tak naprawdę każdy ma w sobie coś z dziecka – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Na uczestników wydarzenia będą czekały strefy pełne atrakcji. W Strefie Maski Bohatera dzieci samodzielnie wykonają papierowe maski ulubionych postaci, a w Strefie Sztuki 3D za pomocą magicznego długopisu zrobią dowolny projekt. Dla małych designerów zostanie przygotowana Strefa Projektanta, w której stworzą elementy biżuterii, a także zaprojektują stylizacje dla tekturowych modeli. Nie zabraknie też Mega Gry oraz wyłożonego miękkimi poduchami Mini Kina, w którym uczestnicy będą mogli obejrzeć odcinki ulubionego serialu. Dla najmłodszych zostanie przygotowana Strefa Malucha, a w niej kredki i kolorowanki Biedronki i Czarnego Kota. Atrakcją dla dzieci będzie także malowanie buziek. Na Mini Placu Zabaw znajdą się klocki XXL, a także namiot do zabawy. Każdy fan będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Biedronką i Czarnym Kotem.

Wydarzenie „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” odbędzie się na Placu Eventowym w dniach 1-3 czerwca: 1 czerwca w godzinach 15:00-18:00, a 2 i 3 czerwca w godzinach 11:00-18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »