Firma » Biznes

CUK Ubezpieczenia: polisy z punktami PAYBACK

CUK Ubezpieczenia: polisy z punktami PAYBACK
Zobacz więcej zdjęć »
CUK Ubezpieczenia poszerza atrakcje dla swoich klientów – 4 kwietnia 2018 roku multiagencja rozpoczęła współpracę z Programem PAYBACK, dołączając do grona licznych partnerów. CUK Ubezpieczenia oferuje uczestnikom nową możliwość zbierania i wymiany punktów PAYBACK.

- Od początku działalności CUK Ubezpieczenia na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów. To im służymy doradztwem i prowadzimy przez świat ubezpieczeń w taki sposób, żeby znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego z nich. Dołączenie do PAYBACK, największego programu lojalnościowego, jest częścią realizacji tej strategii – mówi Adam Wielewicki, Dyrektor Marketingu CUK Ubezpieczenia.

Tym sposobem, kupując dowolną polisę w placówkach CUK Ubezpieczenia, poprzez stronę internetową multiagencji lub infolinię, za każe wydane 3 zł otrzymamy 1 punkt PAYBACK. Oprócz tego, dla wszystkich uczestników Programu zostały przygotowane liczne promocje, dzięki czemu, każdy nowy, jak i wieloletni posiadacz karty PAYBACK, będzie mógł zebrać jeszcze więcej punktów.

Karty PAYBACK zadomowiły się w portfelach wielu Polaków. Teraz dzięki nim będą mogli dodatkowo obniżyć koszty zakupu polis ubezpieczeniowych lub powiększyć zasób swoich punktów z przeznaczeniem na inny wymarzony cel. Ponadto na początek, z okazji przystąpienia do Programu, przy zakupie jakiejkolwiek polisy potrajamy liczbę punktów PAYBACK – dodaje Adam Wielewicki.

PAYBACK to największa multipartnerska platforma w Polsce, która ułatwia angażowanie klientów. Program posiada niemalże 8 000 000 użytkowników, którzy aktywnie zbierają punkty u wielu różnych partnerów. Program PAYBACK od lat realizuje cele biznesowe swoich partnerów, wykorzystując przy tym pogłębione dane konsumenckie pochodzące z wielu źródeł oraz nowoczesne narzędzia analityczne i marketingowe do przygotowania spersonalizowanych ofert i precyzyjnie targetowanej komunikacji.

Zależy nam na tym, aby uczestnicy Programu PAYBACK mieli łatwy dostęp do jak najszerszej oferty produktów i usług, które ułatwiają im życie. Bardzo cieszymy się więc, że do grona naszych partnerów dołączył CUK Ubezpieczenia, który skupia ponad 30 wiodących firm ubezpieczeniowych. Punkty PAYBACK można otrzymać za zakup każdego ubezpieczenia we wszystkich kanałach sprzedaży firmy: on-line, za pośrednictwem Contact Center oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży – mówi Tomasz Głos, Classic Business Director w PAYBACK Polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »