Firma » Biznes

CUK Ubezpieczenia z kolejnymi SUPERofertami

Nowy miesiąc, nowe promocje, multiagencja CUK Ubezpieczenia przygotowała dla swoich klientów promocyjne ceny ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia na życie oraz domu lub mieszkania. Ubezpieczenia objęte promocją możemy kupić bez konieczności wychodzenia z domu.

Ubezpiecz swój dom z AXA

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dom to dla każdego bardzo ważne miejsce. AXA w marcu postanowiła przygotować specjalną ofertę dotyczącą ubezpieczenia domu i mieszkania. – „Nasz partner, TU AXA przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę ubezpieczenia nieruchomości. Ubezpieczenie obejmuje ochronę od ognia i innych zdarzeń losowych, możliwe jest również rozszerzenie ochrony o elementy zewnętrzne posesji, np. wiaty garażowe czy ogrodzenie. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim czasie mamy od czynienia z dość ekstremalnymi zdarzeniami pogodowymi, jak huragany, gradobicia czy intensywne opady. W takich przypadkach ubezpieczenie nieruchomości jest bardzo ważne. Warto wiec rozważyć zakup tego rodzaju ochrony przed rozpoczęciem sezonu letniego” – mówi Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. AXA daje możliwość wykupienia ubezpieczenia w zakresie ALL Risk. – „Ta opcja ubezpieczenia to najszerszy możliwy zakres ubezpieczenia murów oraz wyposażenia, w którym chronimy mienie nie tylko od pożaru, wybuchu czy zalania, ale od wszelkich możliwych szkód, które mogą się wydarzyć. Pokrywa również szkody powstałe w wyniku naszych zaniedbań, jak np. pożar spowodowany pozostawieniem włączonego żelazka. Co ważne ubezpieczenie domu możemy zakupić w sposób całkowicie zdalny, co jest bardzo ważne w sytuacji, gdy kontakty z innymi powinniśmy ograniczyć do minimum” – precyzuje Maciej Kuczwalski.

ERGO Hestia ubezpiecza na życie

Ergo Hestia po raz kolejny przygotowała atrakcyjną ofertę ubezpieczenia na życie. – „Tym razem TUnŻ proponuje klientom produkt typu Grupa Otwarta. Jest to produkt bardzo atrakcyjny dla naszych klientów zarówno pod względem finansowym, jak i z powodu niewielu włączeń. Składka zaczyna się już od 30PLN, nie obowiązuje również okres karencji w przypadku śmierci ubezpieczonego i tylko 3 miesiące przy poważnych zachorowaniach.” – podkreśla Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. Ergo Hestia przygotowała aż 27 wariantów w zależności od potrzeb klienta. – „Dostępne są warianty dedykowane singlom, seniorom oczy całym rodzinom czy parom. Wszystkie warianty dostępne są dla osób do 66. roku życia. Ubezpieczenie zawiera również szeroki zakres Medical Assistance oraz MediPlan, dzięki niewielkiemu rozszerzeniu tego pakietu możliwe jest konsultacje lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, badania diagnostyczne, rehabilitację, telefoniczną informację szpitalną i medyczną oraz stomatologiczny program rabatowy. Jeśli zdecydujemy się na Medical Assistance do naszej dyspozycji będą takie usługi jak: organizacja i pokrycie kosztów wizyty lekarza, transport medyczny, opieka nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, dostawa podstawowych artykułów oraz leków, opieka nad zwierzętami domowymi i wiele innych. Ubezpieczenie na życie ERGO Hestia możemy kupić w bezpiecznej formie – bez wychodzenia z domu” – informuje Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia

Wszystkie trzy oferty są dostępne od 1 do 31 marca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto, do 31 marca 2020 roku, multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Compensie, Generali, Link4 lub TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trawa przez cały pierwszy kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »