Gospodarka » Żywność

Cukiernia Kasi: Upiecz bliskim wiosenną radość!

Cukiernia Kasi: Upiecz bliskim wiosenną radość!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to idealny czas na upieczenie smacznego ciasta. Znasz przepis na perfekcyjny wypiek – pyszny, efektowny i prosty w przygotowaniu? Zgłoś swoją propozycję do konkursu Cukiernia Kasi na stronie www.przepisy.pl/konkurs/cukierniakasi. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Akcja potrwa do 15 marca.

Spośród nadesłanych przepisów członkinie jury – Julia, autorka bloga Wrząca Kuchnia, oraz Asia, autorka bloga Odczaruj Gary - wybiorą 20 najciekawszych przepisów. Zostaną one opublikowane w dostępnym dla wszystkich kulinarnym e-booku zatytułowanym „Upiecz bliskim wiosenną radość”.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Załóż konto na stronie www.przepisy.pl.

  2. Dodaj swój przepis na ciasto, w przygotowaniu którego pomoże Ci kostka do pieczenia Kasia. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 marca do godz. 10.

  3. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze 20 najciekawszych przepisów.

  4. Lista zwycięzców ogłoszona zostanie 15 marca. Zwycięskie przepisy znajdą się w książce kucharskiej, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Inicjatorem konkursu jest producent kostki do pieczenia Kasia, która od wielu lat pomaga przygotowywać doskonałe wypieki - zarówno początkującym adeptom sztuki cukierniczej, jak i bardziej doświadczonym miłośnikom pieczenia.

Więcej informacji znaleźć można w regulaminie dostępnym na stronie: www.przepisy.pl/konkurs/cukierniakasiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »