Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Ćwiczenia z motywacji – kolejna edycja Akcji Motywacja!

Ćwiczenia z motywacji – kolejna edycja Akcji Motywacja!
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa AKCJA MOTYWACJA – projekt znanej podróżniczki, fotografki i autorki książek Beaty Pawlikowskiej, którego celem jest wsparcie we wprowadzeniu w życie dobrych nawyków.

 Podczas akcji codziennie budujemy nowe zdrowe nawyki i małymi krokami zmieniamy życie na lepsze – wyjaśnia pomysłodawczyni kampanii.

 

Uczestnicy akcji otrzymują listy z trzema propozycjami pozytywnych działań. Zadanie polega na tym, żeby wybrać jedno z tych zadań i zrealizować je tego samego dnia. Ćwiczymy siłę woli, konsekwencję działania i trenujemy umysł. W pierwszej edycji Akcji Motywacji wprowadzaliśmy do życia dobre nawyki – takie jak np. czytanie książki, wyjście na spacer, medytację, zrobienie dobrego uczynku, podjęcie aktywności fizycznej czy zjedzenie zielonego, zdrowego posiłku. Jednym z zadań jest też… uśmiechanie się do siebie – niby proste, ale… czy często to robimy?

 

Dobre nawyki trzeba w sobie wytrenować – badania naukowe jasno wskazują na to, że do trwałego zapisania nowego nawyku potrzeba 66 dni. Czy to na pewno działa?  Teraz można się przekonać, uczestnicząc w Akcji Motywacja! 

 Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »