Technologie » Telekomunikacja

Cyberstarter Heyah dla fanów e-sportu

Cyberstarter Heyah dla fanów e-sportu
Zobacz więcej zdjęć »
Heyah wprowadziła na rynek CYBERSTARTER - pierwszą w Polsce limitowaną edycję starterów przygotowaną z myślą o fanach e-sportu.

Dla tych, którzy lubią zatopić się w cyberprzestrzeni, specjalna seria starterów Heyah, oprócz standardowych usług, oferuje użytkownikom szereg dodatkowych funkcjonalności. Nowe startery pozwolą miłośnikom e-sportu nie tylko ściągnąć gry na komórkę ze specjalnie stworzonego katalogu, otrzymywać cybersportowe niusy, ale również ułatwią kontakt z innymi graczami dzięki usłudze CyberCzat. Opisy poszczególnych propozycji użytkownicy znajdą na stronie dedykowanej nowemu starterowi: www.cyberstarter.pl .


CyberCzat
Jest to usługa zawierająca w sobie dwie funkcjonalności – platformę do komunikacji SMS oraz kalendarz online. Dzięki niej gracze mogą błyskawicznie porozumiewać się między sobą, tworzyć klany i dywizje. Dzięki kalendarzowi online użytkownik może zaprogramować ‘SMS-owe przypomnienia’ na konkretny dzień i godzinę tygodnia dla siebie, innego użytkownika lub całej grupy, do której należy. W ten sposób, po ustawieniu a stronie www.cyberstarter.pl komunikatów w kalendarzu członkowie klanu lub innej wybranej grupy otrzymają równocześnie przypomnienie o meczu, treningu lub innym ważnym wydarzeniu. Przez pierwszy tydzień użytkownik Cyberstartera może wypróbować usługę za darmo. Co tydzień ma w niej do wykorzystania 250 SMS-ów.Dwie gry za friko
Każdy użytkownik Cyberstartera będzie mógł ściągnąć dwie pełne wersje gier. Jedną z gier jest Red Bull X-Fighters, drugą natomiast użytkownik może wybrać z listy kilkunastu propozycji.

2 za 1
Osoba poszukująca kolejnych gier może skorzystać z przygotowanego przez Heyah katalogu. Użytkownik zapłaci tylko za pierwszą ściągniętą grę. Kolejną wybraną grę użytkownik otrzyma w prezencie od Heyah.

GryPaki
GryPaki są to paczki zawierające grę i kontent z nią związany. To usługa przygotowana z myślą o tych, którzy lubią nie tylko grać, ale również ściągnąć na swoją komórkę dedykowane grom tapetki, dzwonki, wygaszacze itp.

Niusy SMS
Dzięki bezpłatnym wiadomościom SMS o nowościach na www.cybersport.pl właściciele Cyberstarterów Heyah będą na bieżąco informowani o wydarzeniach e-sportowych. Użytkownicy mogą również zamówić na swoją komórkę Niusy Cybersport Polska Świat oraz Niusy Liga HLC, które przez pierwszy tydzień dostawać będzie nieodpłatnie.

Użytkownik Cyberstartera Heyah przy pierwszym doładowaniu dowolną kwotą otrzyma na konto dodatkowe 5 złotych.

Cyberstarter Heyah jest już dostępny wraz z wrześniowym magazynem CD Action, który jest patronem największej polskiej ligi gier komputerowych Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik (HLC). Cyberstarter będzie można dostać podczas turniejów i spotkań organizowanych w ramach Ligi. Największym z nich będzie październikowy finał HLC podsumowujący 4. sezon rozrywek ligowych.
Kilkumiesięczne zmagania ponad 6 000 graczy zwieńczone zostaną Ostateczną Rozgrywką 2008, podczas której najlepsi gracze z całego kraju spotkają się, by ramię w ramię walczyć o tytuły Mistrzów. W tym roku pula nagród w finale wynosi 200 000 złotych: nagrody pieniężne i rzeczowe, w tym m.in.: telefony komórkowe, doładowania Heyah oraz najwyższej jakości sprzęt komputerowy. Tegoroczne największe święto wszystkich miłośników gier komputerowych odbędzie się w weekend 18-19 października w warszawskim centrum handlowym Blue City. Oprócz emocjonującej walki o mistrzowskie tytuły zaplanowano także wiele atrakcji dla publiczności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Student news
http://studentnews.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »