Gospodarka » Bezpieczeństwo

Cyfrowa transformacja w Krajowym Planie Odbudowy - 23.09 startuje XXVII Forum Teleinformatyki

Cyfrowa transformacja w Krajowym Planie Odbudowy - 23.09 startuje XXVII Forum Teleinformatyki
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczne Forum Teleinformatyki poświęcone będzie prezentacjom doświadczeń z ponad półtorarocznej cyfrowej transformacji państwa i gospodarki jakie wymusiła i przyspieszyła pandemia. Istotne jest wyciągnięcie wniosków z porażek i wskazanie, jak minimalizować ryzyko ich występowania w przyszłości.

Dziś nikt już nie ma najmniejszych wątpliwości, że sprawne funkcjonowanie naszego państwa,
a także całej gospodarki możliwe jest dzięki sprawnej realizacji cyfrowej transformacji wszelkich procesów wewnętrznych państwa oraz usług dla obywateli, w szczególności umożliwienie realizowania ich w sposób zdalny.

Obrady tegorocznego Forum skoncentrowane będzie na prezentacji doświadczeń z ponad półtorarocznej - przyspieszonej czy nawet wymuszonej pandemią - cyfrowej transformacji państwa i gospodarki. Istotne jest wyciągnięcie wniosków z porażek i konstruktywne minimalizowanie ryzyka wystąpienia ich w przyszłości.

 Forum tradycyjnie gromadzi najlepszych specjalistów i praktyków zaangażowanych w modernizację funkcjonowania państwa - przedstawicieli kadry zarządzającej i informatycznej administracji rządowej oraz samorządowej, biznesu, środowisk naukowych, stowarzyszeń społecznych i izb gospodarczych.

Dwudniowe, realizowane w formule online, obrady XXVII Forum to: 7 sesji tematycznych i zamykający Forum kocioł dyskusyjny pt. „Cyfryzacja w Krajowym Planie Odbudowy – analiza, wnioski”.

Szczegółowy program XXVII Forum dostępny jest tutaj: https://forumti.pl/?page_id=6570  

Na Forum zostaną wręczone nagrody: im. Marka Cara, Złotego Herolda i Złoty wykład. Listę laureatów tych nagród z poprzednich lat można znaleźć: www.forumti.pl

Honorowymi Patronami XXVII Forum są: Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM, Narodowy Bank Polski, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego i Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Patronami medialnymi są: BrandsIT.pl, CyberDefence24 i ITWIZ.pl 

Organizatorami Forum są: BizTech Konsulting SA i Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

 

  

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »