Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Cyrk i plac budowy – takie atrakcje tylko w Juniorze!

Cyrk i plac budowy – takie atrakcje tylko w Juniorze!
Zobacz więcej zdjęć »
Mini szczudła, żonglowanie i inne niesamowite cyrkowe konkurencje – takie atrakcje do końca tygodnia czekają na maluchy w Port Łódź Junior. Natomiast od poniedziałku 23 kwietnia, sala zabaw zamieni się w kolorowy plac budowy z mnóstwem rozmaitych klocków!

W „Juniorze” trwa tydzień niezwykłych emocji. A to za sprawą wyzwań i konkurencji, które przygotowały animatorki z myślą o najmłodszych gościach Centrum. Jakie atrakcje czekają na dzieci? Żonglowanie piłeczkami i maczugami, chodzenie po wyznaczonej linii z zawiązanymi oczami i chodzenie na mini szczudłach – każdy maluch będzie mógł poczuć się jak artysta wykonujący sztuczki w prawdziwym cyrku! Dodatkowo animatorki zaplanowały grę w kolory na wielkiej chuście animacyjnej oraz zajęcia plastyczne, podczas których najmłodsi wykonają swoją osobistą kolorową i zabawną maskę.

Z kolei po weekendzie, od 23 kwietnia przez cały tydzień dzieci będą mogły spędzić czas w niesamowitym świecie, w którym rządzi wyobraźnia. Port Łódź Junior zamieni się bowiem w wielki plac budowy z klocków! Będziemy wspólnie tworzyć, budować i projektować. Na małych konstruktorów będzie czekać ogromny wybór klocków - miękkie, twarde, małe i duże o różnych kolorach i kształtach. Nad całością czuwać będą wykwalifikowane animatorki, które wspólnie z maluchami podejmą wyzwanie budowy najwyższej klockowej wieży Portu Łódź Junior!

Sala zabaw zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w weekendy od 10:00 do 20:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »