Dom » Budownictwo

Czary z drewna

Czary z drewna
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie dla majsterkowiczów powstała nowa seria uniwersalnych wyrzynarek BLACK+DECKER®. Urządzenia wyposażono w podzespoły, pozwalające na wycinanie dekoracyjnych kształtów, przyspieszając pracę i dając więcej czasu na cieszenie się efektem. Nowe możliwości najlepiej pokazuje model KS901SEK.

W życiu ważne jest, aby spełniać marzenia. A jeżeli można za jednym zamachem uszczęśliwić i siebie i obdarowaną osobę to… na co jeszcze czekać? Wyrzynarki BLACK+DECKER® pozwolą na realizację najróżniejszych pomysłów i dobrą zabawę podczas tworzenia drewnianych dzieł sztuki. Od dziś najtrudniejsze będzie wymyślenie koncepcji i rysowanie szablonów. Przy reszcie pracy pomogą nowe wyrzynarki BLACK+DECKER®. Umożliwią na przykład wycięciedrewnianej zabawki – słonika.

 

Do pracy potrzebna będzie sklejka o grubości 18 mm o wymiarach metr na metr, ołówek, kilka kartek papieru, miejsce do cięcia i papier ścierny. Najpierw za pomocą ołówka należy narysować szablon. Po odrysowaniu konturu bierzemy KS901SEK i za pomocą AUTOSELECT™ wybieramy opcję cięcia po linii krzywej, a następnie zaczynamy uważnie ciąć. Po wycięciu kształtu pozostaje go przeszlifować, pozbyć się wszystkich zadziorów, złożyć i skleić, a potem zapytać pociechę, jak chce pomalować swój nowy nabytek. Prawda, że proste?Dla chętnych na stronie http://www.blackanddecker.pl/jigsaw/tutorial4zamieszczamy instrukcję stworzenia słonika na bujakach.

 

Wyrzynarka KS901SEK BLACK+DECKER® za pomocą intuicyjnego przełącznika AutoSelect® dostosowuje prędkość brzeszczota do wycinania linii prostych, łamanych i krzywych w różnych materiałach: drewnie, metalu, pcv, pod kątami 0°, 22,5° lub 45°. Zapewnia przy tym dobrą widoczność miejsca cięcia dzięki diodzie LED, wydmuchowi powietrza tuż przy brzeszczocie oraz specjalnie skonstruowanemu pałąkowi osłonowemu. Urządzenie pozwala na długą pracę – posiada najniższy poziom wibracji w swojej klasie, a także ogumowane, miękkie uchwyty. Jest kompatybilne z uchwytami typu T i U, które można wymieniać beznarzędziowo. Wyrzynarka przyda się podczas układania desek, usuwaniu starej i kładzeniu nowej podłogi, tworzeniu mebli, cięciu laminatu, półek, metalu oraz wycinaniu dekoracyjnych kształtów.

                                                                                

Nowa gama wyrzynarek BLACK+DECKER® obejmuje 8 modeli. Produkty dostępne są już w sklepach narzędziowych oraz marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »