Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Czas na gentlemanów w Marynarska Business Park!

Czas na gentlemanów w Marynarska Business Park!
Zobacz więcej zdjęć »
Dzisiaj, 11 września dziedziniec warszawskiego obiektu Marynarska Business Park, ul. Taśmowa 7, zamieni się w Akademię stylizacji zarostu dzięki ekspertom pracowni Jaga Hupało Born to Create i marce Philips. Z usług stylistów będzie można skorzystać od 9.00 aż do 19.00!

Widowiskowy wąsik Salvadora Dali, pokaźne bokobrody Franciszka Józefa II, zawadiacki zarost Jacka Sparrowa czy mniej efektywne rozwiązania przypominające Rumcajsa nie tylko nie do każdej okazji pasują, ale przede wszystkim nie do każdego kształtu twarzy i osobowości właściciela zarostu. A ponieważ aż 69 proc. mężczyzn w Polsce nosi zarost i nie każdy wie, w jaki sposób go pielęgnować, Marynarska Business Park otwiera dziedziniec dla powołanej przez markę Philips Akademii stylizacji zarostu. Wszystkich panów, którzy chcą wyglądać trendy lub ukryć mankamenty swojej urody, zapraszamy już w najbliższy piątek, 11 września br., w godz. 9.00-19.00.

Wykorzystajcie przerwę na brunch czy lunch lub czas zaraz po pracy, by przed wieczornym spotkaniem zadbać o swój wygląd. To idealna okazja, aby pomyśleć o zmianie swojej stylizacji – szybko i bezproblemowo, dosłownie na wyciągnięcie ręki! Styliści pracowni Jaga Hupało Born to Create nie tylko zajmą się tworzeniem oryginalnego image’u, ale również udzielą cennych rad dotyczących codziennego i samodzielnego dbania o zarost, a także pomogą w wyborze odpowiedniego kształtu i długości brody. Dlatego jeśli nie chcecie pobić rekordu Norwega Hansa Langsetha, którego ponad 5-metrowa broda znajduje się w waszyngtońskim Instytucie Smithsona, wyjdźcie na dziedziniec Marynarska Business Park.

Chcecie nauczyć się wykonać najmodniejsze stylizacje zarostu samodzielnie? Akademia to miejsce dla Ciebie, dzięki nam nauczysz się, jak szybko i sprawnie uzyskać pożądany wygląd…Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »