Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Czas na Mokotowskie Spotkania!

Czas na Mokotowskie Spotkania!
Zobacz więcej zdjęć »
Plac Unii zaprasza na kolejną edycję Mokotowskich Spotkań. W dniach 19-21 września uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami tego sezonu.

Mokotowskie Spotkania

Mokotowskie Spotkania to cykliczne targi polskich marek. Dają one szanse na spotkanie się z projektantami mody, przedstawicielami branży eko (kosmetyki oraz żywność), designem, deco czy produktami dla dzieci. Wydarzenia te są dedykowane dla mieszkańców Warszawy, ceniących lokalność i wysoką jakość produktów. To także świetne rozwiązanie dla tych, interesujących się modą i poszukujących nowych inicjatyw.

Targi Lokalnych Marek 

Najbliższa edycja wydarzenia rusza już 19 września i potrwa cztery dni. To ciekawe wzornictwo i nietuzinkowe produkty są jej znakami rozpoznawczymi. Na targach pojawią się piękne tkaniny, o wyjątkowych krojach, a także niecodzienne dodatki. Projektanci zaprezentują swoje jesienno-zimowe kolekcje i modele must have nachodzącego sezonu. W wydarzeniu wezmą udział takie marki jak: Saska Fashion, LC Lucja, Faktura i wiele innych. Dla zgłodniałych, organizatorzy przewidzieli eko-przekąski. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

O miejscu:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie
u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów. Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AHAVA_PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »