Dom » Budownictwo

Czas na wiosenne DIY

Czas na wiosenne DIY
Zobacz więcej zdjęć »
Każda pora roku jest dobra na majsterkowanie, jednak z pracami na zewnątrz domu zazwyczaj warto poczekać do wiosny. Słoneczna pogoda uprzyjemnia realizację naszych zadań, a dłuższy dzień pozwala na ich szybsze ukończenie.

Każda pora roku jest dobra na majsterkowanie, jednak z pracami na zewnątrz domu zazwyczaj warto poczekać do wiosny. Słoneczna pogoda uprzyjemnia realizację naszych zadań, a dłuższy dzień pozwala na ich szybsze ukończenie. Nie zapominajmy przy tym, że osiągniecie pożądanego rezultatu w dużej mierze zależy od zastosowania odpowiednich materiałów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mróz, śnieg i deszcz nierzadko przyczyniają się do pogorszenia wyglądu ogrodowej altany, tarasu czy werandy. Na szczęście niektóre prace renowacyjne i dekoracyjne na zewnątrz domu możemy przeprowadzić niewielkim kosztem, bez pomocy fachowca. Jeżeli zdecydujemy się na samodzielne wykonanie drobnych napraw lub wprowadzenie ulepszeń, pamiętajmy o wyborze materiałów, które charakteryzują się odpornością na działanie wpływów atmosferycznych i promieniowanie UV. Uniwersalne kleje-uszczelniacze z rodziny Fix All marki Soudal, które powstały na bazie nowoczesnej technologii SMX, idealnie sprawdzą się w każdych warunkach i zagwarantują nam trwały efekt naszej pracy.

Klej Fix All Flexi, główny reprezentant rodziny Fix All, łączy w sobie wysoką elastyczność i wytrzymałość. Z powodzeniem możemy go wykorzystać np. do montażu drewnianej kratki do roślin pnących, unikając wiercenia otworów w ścianie. W ten sposób uatrakcyjnimy strefę wejścia do domu oraz zadbamy o harmonijne wkomponowanie budynku w przestrzeń ogrodową. Fix All Flexi znajdzie również zastosowanie przy klejeniu i fugowania płyt z kamienia naturalnego na tarasach i stopniach schodów zewnętrznych. Co istotne, klej ten nie zawiera rozpuszczalników ani olejów  silikonowych, jest neutralny chemicznie i nie przebarwia brzegów klejonych materiałów porowatych.

W przypadku mocowania na ścianie takich przedmiotów, jak donice z ozdobnymi kwiatami, celująco zda egzamin supermocny Fix All High Tack lub Fix All X-Treme Power o sile chwytu początkowego, która zapewnia przenoszenie obciążeń nawet do 400 kg/m2. Oba kleje zostały opracowane z myślą o natychmiastowym montażu ciężkich elementów w miejscach, gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego.

Klejów Fix All możemy także użyć do naprawy mebli ogrodowych. Przykładowo przy pomocy Fix All Turbo, który  łączy nierozerwalnie już po 20 minutach, w ekspresowym tempie przykleimy odłamaną nogę lub podłokietniki do drewnianego krzesła. Jeżeli problemem jest niestabilny szklany blat stołu – rozwiązanie stanowi idealnie przejrzysty Fix All Crystal. W sytuacji, gdy potrzebna jest niewidoczna spoina, możemy również sięgnąć po Fix All High Tack Clear, który poza krystaliczną czystością wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością spojenia i pozwala na rezygnację z mechanicznego unieruchamiania klejonych elementów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »